Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Interface diagnostyczny OBDELEVEN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć koledzy!

Ostatnio wpadł mi w oko interface diagnostyczny OBDELEVEN na rożnych zagranicznych forach piszą o nim w samych superlatywach (podobno posiada nawet długie kodowanie)

Na pewno ktoś z was miał z nim przyjemność się pobawić; jestem ciekaw waszej opinii i jakie są różnice w wersji standard i pro

https://sites.google.com/view/eldar/strona-główna

https://www.obdeleven.com/index_pl.html

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja kupiłem sobie ten interface, wersja PRO (wersja PRO przychodzi z kluczem aktywacyjnym odblokowującym PRO, poza tym niczym nie różni się od zwykłej wersji).

Jeśli ktoś chce kupić, to polecam kupić przez niemiecki eBay - wysyłka od producenta z Litwy jest darmowa a sam face tańszy o jakieś 50 zl (wystawiają fakturę jeśli poprosicie).

Mam oryginalnego HEX-a i jeśli chodzi o możliwości samego urządzenia, to są zbliżone. Jedyne czego nie znalazłem to możliwości odczytania przebiegu z EDC.

Sama aplikacja na androida... jest trochę ciulowa i uważam ją za najsłabszy punkt tego zestawu. Wady:

1. Powolna

2. Wymaga dużej ilości klikania (szczególnie zapisywanie logów - dramat). Nie sprawdzi się raczej w warsztacie ze względu na to że dla każdego dodawanego auta trzeba zakładać osobny "profil".

3. W teorii działa bez połączenia z netem, w praktyce jest ono raczej niezbędne (np. odczytując kody usterek nie mając połączenia zobaczymy same numery usterek - bez ich opisów które apka sobie pobiera z sieci).

4. Obudowa gdniazda nie mieści się w B5 i pasku B5 przedliftowym w gniazdo :lol: i wymaga dopasowania szlifierką, producent wie o tym i można o sobie opierdzielić bez utraty gwarancji.

Zalety:

1. Po prostu to co ma działać działa: adaptacje, kodowanie, bs, długie kodowanie, odczyty itd.

2. Apkę ciągle rozwijają i na pewno będą sukcesywnie usuwać wszystkie niedoróbki i dodawać jakieś nowe bajery.

3. Połączenie bezprzewodowe jest bardzo wygodne, można z tabletem/telefonem iść pod maskę i robić sobie np. output testy czy inne kombinacje a pod nogami nie leży żaden kabel.

4. Wiele języków (w tym polski).

 

Jeśli szukasz interfejsu który ogarnie Twój samochód i jednocześnie nie jest chinolem bez gwarancji, to uważam że to najsensowniejsze rozwiązanie (250 zł).

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki W5 z lidla i wszytko jasne. Konkretnie i rzeczowo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.