Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 długo kręci


zyznos321

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu borykam się z takim problemem: auto po dłuższym postoju (np. 2 dni) kręci normalnie, ale odpala dopiero po około 3-5 sekundach, a nie "od strzała".

Spotkał się ktoś z podobnym problemem w swoim audi? Wiem, że może to być problem z cofającym się paliwem, ale zanim wezmę się za szukanie nieszczelności chciałbym poznać Wasze doświadczenia w tym temacie. Miał ktoś może podobną sytuację u siebie? Co pomogło? 

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem podobnie jak wtryski były do wymiany.

Edytowane przez Goku88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Goku88 napisał:

Witam

Miałem podobnie jak wtryski były do wymiany.

Gdy wtryski były do wymiany za drugim razem palił już "od strzała", czy także trzeba było dłużej kręcić?

U mnie każde kolejne odpalenie jest już "od strzała".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potem palił od strzała, ale u mnie jeszcze było tak ze jak był gorący zgasiłem i postał 30 min i miał tak 50-60 stopni to znów długo kręcił.

W cr jest wiele miejsc gdzie może Ci paliwo schodzić nadmiary wtrysków ,zawór 10bar, zawór na listwie.

Jeżeli po odpaleniu nie miota Ci silnikiem to raczej się nie zapowietrza tylko ilość obrotów by uzyskać ciśnienie rozruchu chyba 230 atm jak dobrze kojarzę  musi nadgonić wszystkie nieszczelności, sprawdził bym sterowanie zaworów paliwa tego na pompie i na listwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...