Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 AWX] problem z turnina zacina się. KATOWICE


robertosek97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z turbinką podczas jazdy nie zawsze ale coraz częsciej , podczas jazdy turbo sie zacina i nie ciągnie :/ poprostu nie mam mocy jakby turbo nie chodziło ale słychać gwizdy jakby chciała a nie mogła i nie moge w trasie jechac szybciej niz 110 z górki. musze kluczykiem zgasic i odpalic jeszcze raz i załapie czasem na chwile a czasem na dłuzej. czasem czuc w kabinie delikatnie jakby cos sie spalało nwm olej lub coś ale moze mi sie wydawało bo w sumie rzadko takie cos czuc ale moze 3-4 razy takie cos poczułem jak turbo mi nie ciągło . sprawdze wirnik oczywiscie , co prawda nie ja ino szwagier ale to gdzies w przyszłym tyg . i ostatnio jak wymieniałem rozrząd i rozbierająć przód to te przewody gdzie powietrze leci to był olej najprawdopodobniej turbina puszcza ale dosyc sporo tego było . tez duzo oleju było tam gdzie jest przwód od odmy . chce sie poradzić czy ktos miał taki problem co zrobił czy wyczysczenie wirnika ewentualne pomoze .bo ubywa mi oleju dosyc sporo na 1500 km miałem minimum a wczesniej połowa na bagnecie. i nwm czy to wina turbiny czy ewentualnie jakiś przedmuchów silnika.

z góry przepraszam bo chyba napisałem jakby dwa tematy w jednym ale wydaje mi sie ze ubytek oleju moze sie z tym wiązać (od razu mówie nie jestem mechanikem ale próbóje cos tam robic ze szwagrem który jest mechanikiem.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak turbo wali olejem, to nie zwlekaj z diagnozą, pewnie będzie do regeneracji...

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mashet napisał:

Jak turbo wali olejem, to nie zwlekaj z diagnozą, pewnie będzie do regeneracji...

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
 

tylko nie jestem pewien musze w weekend zobaczyc to. orientujesz sie gdzie naprawiaja turbiny lub sprzedaja regeneracyjne ? tylko nie chinszczyzna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum, jest temat z polecanymi warsztatami. Może znajdziesz coś w okolicy.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...