Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Pokrywa zaworów - ODMA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

W pokrywie zaworów w Audi A4 B7 1.9TDI BRB znajduje się odma, pytanie czy dmuchając i ciągnąc powietrze z wylotu odmy powinno być czuć przepływ powietrza, ponieważ jak pociągnę z wylotu odmy to nic nie czuć że leci powietrze zaś jak dmuchnę to jest przepływ. Czy tak powinno być czy zawór jest w środku odmy uszkodzony?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Odświeżając temat, to również ciekawi mnie czy dmuchając i zasysając powietrze do rurki u wylotu odmy, powietrze ma przepływać w obie strony- tak jest u mnie. Oczywiście po wczesniejszym odkręceniu korka wlewu oleju bo inaczej da się wdmuchnąć powietrze ale nie idzie zassać.  Czy w ten sposób idzie sprawdzić odmę?

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam tak samo w silniku 2.0TDI  BPW. Powietrze wdmuchnąć można, natomiast zassać nie można. Jest duże ciśnienie w pokrywie zaworów - jak odkręcam korek od wlewu oleju to aż zasyczy  i korek położony lużno jest zdmuchiwany z wlewu . Czy zasada działania tej odmy jest taka jak u mnie i u kolegów w poprzednich postach ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.