Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po zmiania baterii kluczyki nie dzialaja


kamczatka131

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zmienialem baterie w kluczykach i teraz w ogole nie dziala centralka nawet z kluczyka. Co zrobic zeby wszystko wrocilo do normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 działa taka operacja więc może w b5 jest podobnie.
wsiądź do auta włóż kluczyk w stacyjkę i trzymając wciśnięty przycisk zamykania lub otwarcia auta na pilocie, przekręć stacyjkę i chwilę przytrzymaj przycisk.

Kluczyk powinien się zakodować. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamczatka131 napisał:

no wlasnie nie dziala, i nawet centralka z kluczyka nie dziala jak w zamykam auto

Zajrzyj do pompki, sprawdź napięcie. Zacznij od najprostszych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamczatka131 napisał:

ale wszystko dzialalo poprawnie przed zmiana baterii, jeszcze sprawdzalem

Dziwna sprawa od pilota centrala z wkładki zamka drzwi powinna działać a z tego co piszesz to nie działa, więc nie sądzę żeby sterownik centralnego miał coś z tym wspólnego. Sprawdź bezpieczniki tam było 2 albo 3 od centralnego, do tego ogarnij napięcie w kostce z kablem plusowym i minusowym i daj znać. U mnie od tak przestał działać centralny okazało się że napięcie było ale 10-11V i musiałem puścić dodatkowy plus. Także to tylko parę minut roboty ale będziesz pewny że napięcie jest okej i trzeba szukać dalej. A próbowałeś zamykać z drugiego zamka drzwi ? z bagażnika ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dziwna sprawa bo centralka nie dziala ani od kierowcy ani od pasazera a w klapie mam inny zamek, ale centralka chodzi guzikiem na obczku od strony kierowcy, zamyka i otwiera, ale teraz nie wiem jak do tego zaprogramowac pilot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona 17 z instrukcji mówi że synchronizacja następuje automatycznie, jeśli po odebraniu sygnału radiowego samochód w ciągu jednej minuty  zostanie zamknięty lub otwarty zamkiem w drzwiach.

krótko mówiąc "piknij" zdalnie kluczykiem a potem włóż kluczyk do drzwi i zamknij lub otwórz auto.

Ja miałem tak właśnie po wymianie baterii w kluczyku i podziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2017 o 13:56, Morrales napisał:

Strona 17 z instrukcji mówi że synchronizacja następuje automatycznie, jeśli po odebraniu sygnału radiowego samochód w ciągu jednej minuty  zostanie zamknięty lub otwarty zamkiem w drzwiach.

krótko mówiąc "piknij" zdalnie kluczykiem a potem włóż kluczyk do drzwi i zamknij lub otwórz auto.

Ja miałem tak właśnie po wymianie baterii w kluczyku i podziałało.

Dzieki Morales :) bylo tak jak mowiles, dalem sygnal krotko do pompki, podusilem pilot i dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...