Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak Regulacji świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w moim audi nie działa regulacja świateł, silniczki sprawne, brak napięcia na wtyczkach do silniczkach, zamontowany jest taki o to pzrełącznik?? 

86b7c71ff252.jpg

 

do czego on służy?? 

Opublikowano

DRL to światła dzienne,regulacji lamp tu nie widzę,musisz mieć xenon i samoregulacji która nie działa lub coś było mieszane.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

aha a jak wsadzę zwykły przełącznik do regulacji to będzie działał??

Opublikowano

To są całkiem inne systemy regulacji,sprawdz vagiem błędy i sterownik czy działa.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jutro sprawdzę to vagiem ... czyli jak kupie przełącznik do regulacji świateł i podłącze to nie będzie działało?? (jeśli wtyczki są plug and play)   a może po prostu ten przełącznik drl jest tylko tak sobie tam wsadzony zeby zasłonić dziurę... 

 

W ogóle jak ten drl działa??? bo włączam i nie widzę żadnej reakcji...

Opublikowano

Powiedz najpierw czy masz ori lampy xenon czy H7, jeśli xenon to sprawdź czy masz czujniki na wahaczach lewych przód i tył od samopoziomowania.

DRL w B6 to tylko S4 miały z czujnikiem zmierzchu ,dlatego nie działa.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Lampy mam zwykle h7,czyli pewnie ten drl tak sobie ktoś porostu wsadził 

Opublikowano

Przy zwykłych lampach powinna być ręczna regulacja zasięgu

33ccca6f048cedba3f567c5ca8fdfadd.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wiesz jak podłączyć ten przełącznik?? Może jakieś info jak się wyciąga stary...

Opublikowano

Powinna być kostka do podłączenia,może teraz jest wpięta w ten przełącznik od drl .Wyjmij przełącznik świateł a potem wypchniesz drl.

Na początek podłączył bym pod komputer i sprawdził błędy,jak dla mnie jest to mocno nie zrozumiałe.Poprzedni właściciel byłby aż tak głupi że wymontował regulacje ,a w jego miejsce wstawił drl ? Coś tu jest nie tak.

Zawartość dodana 13 minutes later

Moim zdaniem miałeś xenon ,a poprzednik zmienił na zwykłe .Sprawdz błędy w module

55 xenon i 09 Mce

 

 

Edytowane przez salamon

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszedł przełącznik do regulacji reflektorów, wyjąłem DRL  a wpiołem ten ...wszystko plug and play śmiga, światłą sie regulują...

Opublikowano

Poprzednik miał duuuuuże poczucie humoru wstawiając ten drl  :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.