Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] 1.8T QUATTRO AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam, kolejne rzeczy poprawiam w miarę możliwości.

 

Dziś polakierowana ramka grila w czarną strukturę oraz naprawiona mata siedziska kierowcy, przerwany był jeden kabel.

Dodatkowo poprawiony boczek siedziska oraz pianka teraz pięknie trzyma i wytrzyma kolejne kilkanaście lat.

Dodatkowo wyprana tapicerka siedziska.

 

 

20180115_154543.jpg

20180115_134709.jpg

20180115_134717.jpg

Opublikowano

Ciężko jest ściągnąć tapicerkę?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, Zbychuwow napisał:

Ciężko jest ściągnąć tapicerkę?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Ściągnąć zapewne nie gorzej z nałożeniem jej z powrotem :facepalm: U siebie naprawialem fotel bo się zawarł boczek kierowcy to jak na zwykły fotel szybko zlazlo ale już jak z powrotem trzeba było to nałożyć to porażka bo materiał musi się idealnie wpasowac i nie można za mocno też ciągnąć bo można rozerwać materiał ;/

Opublikowano
  • Autor

Nie jest źle ja robiłem na trytki założenie zajęło może 10min, na te spinki oryginalne jest faktycznie lipa szczegolnie jak są kubły czy skóra, ale z pomocą drugiej pary rąk też idzie to w miarę pozaginać. 

Będe robił prawy bo też coś niegrzeje to wrzucę więcej zdjęć.

Edytowane przez Magik123

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zakupione, zostało tylko odebrać i kupić oringi, w przyszłym tyg. montaż.

 

567891_x800.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie zalożone wkłady wtrysków wraz z nowymi oringami i nową uszczelką.

Dosatkowo wleciały nowe poduchy skrzyni Lemforder oraz nowa przednia podpora silnika.

W sobotę wpada nowy ori zawór DV.

 

Opublikowano
Wreszcie zalożone wkłady wtrysków wraz z nowymi oringami i nową uszczelką.
Dosatkowo wleciały nowe poduchy skrzyni Lemforder oraz nowa przednia podpora silnika.
W sobotę wpada nowy ori zawór DV.
 
img][img]
Foty nie banglają

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wskoczyła też podpora przednia silnika również Lemforder

7c3fc189b86f.jpg

 

20180211_101115.jpg

Edytowane przez Magik123

Opublikowano
  • Autor

Nowy DV

14c21a4f703c.jpg

Opublikowano

duzo roboty z wymianą poduch??

Opublikowano
  • Autor

Nie po 20 minut z kanału na spokojnie, tylko żabką czy lewarkiem podeprzyj skrzynie. 

Dluzej Ci zajmie odkręcenie osłonki nad prawą poduchą.☺

 

Jeszcze mi zostały poduchy silnika, zakładam wszystko nowe mimo że te jeszcze nie są pozrywane.

Edytowane przez Magik123

Opublikowano

no patrzyłem na ta osłonke własnie menda jedna :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł nowy akumulator 65Ah a razem z nim nowy regulator napięcia ori Valeo.

Oraz nowa rozpórka dolna.

 

Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe świece Denso i to na co czekałem od dłuższego czasu, dzięki Karolowi z Soft-Mod Performance...

 

 

 

magic.bmp

magic(1).bmp

magic_1_.jpg

Edytowane przez Magik123

Opublikowano

Ładnie wyplul Moc nm  też ładnie skoczyly i przez takich ludzi tylko  siedzę i szukam anglika 1.8t na swapa ??????

Opublikowano
  • Autor

Nom też jestem zadowolony, niemniej parę rzeczy wymieniłem i parę zł wepchałem żeby nie było niespodzianek. Ale sam wynik to już tylko zasługa Karola ☺

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wpadł zestaw wahaczy MaxGear, zobaczymy co to warte, cena ok 500zł. Nie mniej, górna śruba w zwrotnicy dała mi tak w kość że mam juz dosyć przynajmniej na tydzien jakiejkolwiek roboty w garażu.

Jeden dolny prosty wahacz jest Ruvilla bo był wymieniony kilka miechów temu, zobaczymy co dłużej pożyje.

Wleciały też świece Denso.

b67178ffc854.jpg

 

Edytowane przez Magik123

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto jest do sprzedania.

Opublikowano

Krótki projekt jakieś nowe autko na oku?

Opublikowano
  • Autor

Albo a4 B6 bo podoba mi sie bardzo albo Vectra C gts fl albo astra H opc.

Wyjątek to diesel chyba ze trafi sie cos z LPG.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.