Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odkurzacze samochodowe


moro99

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

kupiłem takie cudo za przysłowiową złotówkę ;) (no 29 zł + przesyłka)

http://www.allegro.pl/item516038233_odkurzacz_samochodowy_variant_12v_nowy_promocja_ss.html

Dzisiaj przetestowałem i co mogę powiedzieć.

Działa. Nie jest to mistrzostwo świata i generalnie ja będę używać tylko najwęższej końcówki bo najlepiej "ciągnie" ale jestem pozytywnie zaskoczony swoim zakupem :)

Nie jest ani cichy ani super wydajny ale za ta cenę to myślę ze dobry zakup.

Autko od przodu odkurzyłem w ciągu 10 min (kierowca + pasazer) do tego 10 min na przetarcie deski i drzwi - jak dla mnie jest naprawdę ok. Sprawdza sie pod blokiem gdzie nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego (zasilany z portu zapalniczki)

Stosunek cena/jakość - hmmm - 8/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się troszkę podepnę pod temat...sam myślałem o czymś takim bo mam troche punktów od ciagłego tankowania na BP https://www.bppartnerclub.pl/cwa/presentDetails.do?id=2111&from=1&categoryId=110 :)... ma ktoś może taki odkurzacz ??

tak w ogóle to mnie sie wydawało że taki odkurzacz jest niewiele wart, no bo co moze pociągnać odkurzacz zasilany z gniazda zapalniczki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przepłaciłeś ja taki sam kupiłem w biedronce za 15 zl jakoś 2 miechy temu i powiem ze nie spodziewałem sie szalu po nim ale mile mnie zaskoczył ssanko jak na 15 zl ma dobre hałasuje jak trąba powietrza ale jest lekki i te 2 rurki mogły być dłuższe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak bym wolal na stacje podjechac, niedawno sprzatelem na stacji... 2zl-3minuty i starcza na spokojne odkurzenie ( to ciagnie jak cholera :good: ) calego autka i na bagaznik tez starczy czasu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sobie tego nie wyobrażam... albo sprzątam albo nie, 3-5minut to mi zajmuje odkurzanie mojego małego bagażnika :)...nie mówiąc o reszcie .. półka w bagażniku, fotel kierowcy, pasażera, tylna kanapa, drzwi... wycieraczki przednie, wycieraczki tylne, pod wycieraczkami, miedzy fotelami, za fotelami. itd itp... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był już kiedyś bardzo rozbudowany topik na temat tych odkurzaczy, ciekawe wypowiedzi się pojawiały :naughty::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

kupiłem takie cudo za przysłowiową złotówkę ;) (no 29 zł + przesyłka)

http://www.allegro.pl/item516038233_odkurzacz_samochodowy_variant_12v_nowy_promocja_ss.html

Dzisiaj przetestowałem i co mogę powiedzieć.

Działa. Nie jest to mistrzostwo świata i generalnie ja będę używać tylko najwęższej końcówki bo najlepiej "ciągnie" ale jestem pozytywnie zaskoczony swoim zakupem :)

Nie jest ani cichy ani super wydajny ale za ta cenę to myślę ze dobry zakup.

Autko od przodu odkurzyłem w ciągu 10 min (kierowca + pasazer) do tego 10 min na przetarcie deski i drzwi - jak dla mnie jest naprawdę ok. Sprawdza sie pod blokiem gdzie nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego (zasilany z portu zapalniczki)

Stosunek cena/jakość - hmmm - 8/10 :)

Kumpel to ma.. Niezly badziew.. :polew: Kupil w Biedronce.. :naughty:

Ja juz wole za***przyc mamie odkurzacz z domu i porzadnie wysprzatac.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy moro99 i michas ja jak samochod odkurzamm sprzatam i w ogole to u mnie musi byc tak dokladnie odkurzone... nie ktorzy ktorzy dluzej mnie znaja moze zauwazyli ze z wierzchu nie musi ale w srodku ma byc igla! i podjechalem na orlen na stacje i odkurzam (bez bagaznika) to jeszcze mi czasu zostalo.... a juz pozadnie odkuzylem... :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...