Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 klimatyzacja co chwilę się włącza i wyłącza i tak w kółko :/


Ziewal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od tego, że miałem do wymiany czujnik ciśnienia bo klima w ogóle nie działała więc wymieniłem na oryginalny i klima ruszyła, niestety na chwilę bo za moment się zapalił econ ale po chwili zgasł i znów zrobiło się chłodno jednak na krótko i tak jest w kółko czyli klima co chwilę się włącza i rozłącza :/ gdy zapali się econ to na vagu wywala błąd czujnika ciśnienia czyli 819 a ciśnienie rośnie do 33 barów, żeby za moment spaść do około 10 i tak w kółko i za każdym razem jak wykasuje błąd on wraca gdy tylko zapali się econ :/  Auto pojechało do mechanika który sprawdził część instalacji w komorze silnika, sprężarkę, podmienił czujnik ciśnienia i przyczyny nie znalazł, podłączając manometr bezpośrednio do układu ciśnienie jest w normie pomimo że vag pokazuje 33 bary więc wygląda na uszkodzony panel albo instalację której całej nie sprawdził (od panelu do komory silnika). Załatwiłem drugi panel od B6 z 2001 roku i odziwo klima ruszyła, błędu nie ma, wszystko działa jak ręką odjął ale nie działa podgrzewanie tylnej szyby no to panel do zwrotu i dziś przyjechał o dokładnie takich samych numerach jak mój czyli 8E0820043BM niestety po włożeniu, przyuczeniu vinu problem ten sam co z moim :angry:, więc albo przyjechał też wadliwy panel i mam cholernego pecha albo zostaje tylko instalacja od panela do komory silnika. Nie dawało mi to spokoju więc podjechałem do kolegi który ma audi B6 ale z 2004 roku i cud ludzie bo klima znowu dział i zero błędu ba nawet działa ogrzewanie tylnej szyby :D dla pewności podłączyliśmy mój panel do kumpla i kolejny cud bo też działa i zero błędów :shock3: ktoś może mi to wyjaśnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...