Treść opublikowana przez Ziewal
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
cześć można prosić rozkodowanie ? WAUZZZ8K5EA112606
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i graty dobry młody nie jest zły ja tak z ciekawości zapytam jeśli masz ten filtr do kamery to nie sprzedawaj nie oddawaj jakbyśmy się spotkali na spocie za jakiś czas to może bym od ciebie go odkupił bo ja u siebie wymienić chce kamera na fakt że taką z Ali Express ale lepszą jakość i niestety obraz skacze potrzebuje filtra
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale ekipa się szykuje a ja jutro wyjeżdżam ?
-
Wykodowanie ostrzeżeń w A4 B8
ok
-
Wykodowanie ostrzeżeń w A4 B8
ok pełny skan pokazał błąd jak na pierwszym zdjęciu, sprawdziłem bezpiecznik i centralkę jak w opisie ma drugim zdjęciu i na bezpieczniku jest zasilanie ale na wtyczce pin 22 w centralce nie ma nic więc problem z wiązką między bezpiecznikiem a centralką ?
-
U 1405 00 , 10613248 zacisk15
u mnie na bezpieczniku 8 jest zasilanie ale na pinie 22 w bagażniku nie ma i na wszystkich pinach tych zaznaczonych nie ma zasilania czy to po zapłonie czy to bez a na grubych pinach jest zasilanie, gdzie szukać przyczyny ? Nie widać żeby ktoś tam kiedyś grzebał
-
Wykodowanie ostrzeżeń w A4 B8
nie ma nigdzie żadnych błędów
-
Wykodowanie ostrzeżeń w A4 B8
napisałem że wszystko działa a komunikat zapala się tylko na włączonym zapłonie i otwartych drzwiach
-
Wykodowanie ostrzeżeń w A4 B8
jaką przyczynę, żadnych błędów wszystko działa
-
Wykodowanie ostrzeżeń w A4 B8
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spolszczenia i map ci nie ogarniemy niestety sam bym chciał uaktualnić mmi i mapy a to już nie znajdziesz za darmo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
brak auta małżonka na szopingu ?♂️
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam klona mam b8 2014 i bez problemu koduje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przecież DES skasuje go kilka setek a my to zrobimy za darmo tylko trzeba się spotkać na Matarni
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
zjebany remont czy co ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Wiem o takim rozwiązaniu tylko pytałem czy można to załatwić kodowaniem
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
no i nie działa autohold nie włącza się przy niezapiętych pasach
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Zmieniłem auto ale zapomniałem zmienić opisu na forum mam B8 po lifcie
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie jestem zwolniony z jazdy w pasach więc wyłączyłem kontrolkę ale mam pytanie czy jest opcja żeby auto hold działał bez zapiętych pasów oraz start stop ? Żona też jeździ autem więc włożenie zaślepki odpada a te adaptery z allegro czytałem że z plasteliny zrobione po za tym estetycznie to słabo wygląda
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
i jak z tym poborem ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no i ja bym się pokazał wypadałoby się pochwalić nowym nabytkiem bo b7 sprzedana ?
-
[A4 B7 BKN]Dziwny dźwięk zaraz po rozruchu tylko na zimnym silniku
60 tys i padł napinacz ? ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na tę chwil nie mogę we czwartek ale może się to zmienić jeszcze więc jak cis to się pojawię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w sumie można by się spotkać większą grupą póki jeszcze ciepło
-
Nierównomierne przyspieszanie A4 B7 3.0 TDI BKN 204km.
tych wtrysków się nie regeneruje