Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ziewal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ziewal

  1. cześć można prosić rozkodowanie ? WAUZZZ8K5EA112606
  2. No i graty dobry młody nie jest zły ja tak z ciekawości zapytam jeśli masz ten filtr do kamery to nie sprzedawaj nie oddawaj jakbyśmy się spotkali na spocie za jakiś czas to może bym od ciebie go odkupił bo ja u siebie wymienić chce kamera na fakt że taką z Ali Express ale lepszą jakość i niestety obraz skacze potrzebuje filtra
  3. ale ekipa się szykuje a ja jutro wyjeżdżam ?
  4. ok pełny skan pokazał błąd jak na pierwszym zdjęciu, sprawdziłem bezpiecznik i centralkę jak w opisie ma drugim zdjęciu i na bezpieczniku jest zasilanie ale na wtyczce pin 22 w centralce nie ma nic więc problem z wiązką między bezpiecznikiem a centralką ?
  5. u mnie na bezpieczniku 8 jest zasilanie ale na pinie 22 w bagażniku nie ma i na wszystkich pinach tych zaznaczonych nie ma zasilania czy to po zapłonie czy to bez a na grubych pinach jest zasilanie, gdzie szukać przyczyny ? Nie widać żeby ktoś tam kiedyś grzebał
  6. nie ma nigdzie żadnych błędów
  7. napisałem że wszystko działa a komunikat zapala się tylko na włączonym zapłonie i otwartych drzwiach
  8. jaką przyczynę, żadnych błędów wszystko działa
  9. Panowie jak to wykodować poprzez vcds bo wkurza mnie strasznie ? IMG_2321.mov
  10. spolszczenia i map ci nie ogarniemy niestety sam bym chciał uaktualnić mmi i mapy a to już nie znajdziesz za darmo
  11. brak auta małżonka na szopingu ?‍♂️
  12. mam klona mam b8 2014 i bez problemu koduje
  13. przecież DES skasuje go kilka setek a my to zrobimy za darmo tylko trzeba się spotkać na Matarni
  14. zjebany remont czy co ?
  15. Wiem o takim rozwiązaniu tylko pytałem czy można to załatwić kodowaniem
  16. no i nie działa autohold nie włącza się przy niezapiętych pasach
  17. Zmieniłem auto ale zapomniałem zmienić opisu na forum mam B8 po lifcie
  18. Panowie jestem zwolniony z jazdy w pasach więc wyłączyłem kontrolkę ale mam pytanie czy jest opcja żeby auto hold działał bez zapiętych pasów oraz start stop ? Żona też jeździ autem więc włożenie zaślepki odpada a te adaptery z allegro czytałem że z plasteliny zrobione po za tym estetycznie to słabo wygląda
  19. i jak z tym poborem ?
  20. no i ja bym się pokazał wypadałoby się pochwalić nowym nabytkiem bo b7 sprzedana ?
  21. na tę chwil nie mogę we czwartek ale może się to zmienić jeszcze więc jak cis to się pojawię
  22. w sumie można by się spotkać większą grupą póki jeszcze ciepło
  23. tych wtrysków się nie regeneruje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.