Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automat nagle zgasl przy ruszaniu.


LKTL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam auto 2 lata. Jakis miesiac temu stałem przed wjazdem na rondo, Kiedy dodałem gazu i chciałem na nie wjechać auto nagle zgasło i parę min nie reagowalo na opalanie. Jak by siadl aku. Żadnych kontrolek, nic. Po około 2-3 min odpalilo jak by nigdy nic. I tak spokojnie jeździło okolo.miesiaca. ostatnio jednak miałem identyczną sytuację. Dodam że przed gasnieciem żadnych objawów. Ani jakiejś kontrolki, Ani nic z silnikiem się nie działo. Nie działa mi pilot do zamykania zamków i otwieram kluczem, Może coś z immobilaizerem? Pomocy. 2005r automat amerykańska wersja.

Edytowane przez LKTL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację, w moim przypadku kończył się aku + uszkodzony był alternator. Co do pilota, może po prostu trzeba go ponownie zsynchronizować:

Cytuj
  • Press any button on remote control.

If vehicle does not respond by locking or unlocking:

  • Lock and unlock vehicle within 30 seconds using driver-side lock with the door closed.
  • Open the door and insert the key in the ignition turning it to the On position.
  • Remove the key from the ignition.
  • Press any button on remote control.
  • Now check function of synchronized remote control.

 

Edytowane przez nghtmr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Co do aku to jest wymieniony jakieś 3 miechy temu. Auto czasem stoi po 2 tyg w garażu i pali bez żadnego ale. Wydaje się że to coś innego. A kluczyk chyba walniety. Zrobiłem wg instrukcji to raz otworzył trzy razy i już nic, potem raz i znow padł. Chyba sie.rozkodowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LKTL napisał:

A kluczyk chyba walniety. Zrobiłem wg instrukcji to raz otworzył trzy razy i już nic, potem raz i znow padł. Chyba sie.rozkodowuje.

Wymień baterię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...