Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błedy 18036 i 00466 elektronika nie działa


BEX4

Rekomendowane odpowiedzi

witam wczoraj sprawdziłem z ciekawości bezpieczniki ponieważ 1 od pompy paliwa był nadtopiony był 5a zamiast 20a

natomiast dziś rano nie mogłem odpalić auta akumulator był całkowicie rozładowany

po odpaleniu pod prostownikiem zobaczyłem ,że nie działają światła chociaż ikonka świateł na zegarach świeci ,natomiast drogowych świateł wycieraczek przód tył ,kierunków  wogóle nie ma

co dziwne światła awaryjne są, fis także nie działa

nie moge sie poprzez vaga połączyć z xenonami i innymi niektórymi rzeczami

błędy to

00466 control module for steering column electronics (J527) 49-00 NO COMUNICATIONS

18036 Powertrain data bus missing message from steering Angle sensor

nie mam pojęcia wszystko działało bez problemu do czasu do kiedy nie zaczołem sprawdzać bezpieczników ale zadnego zwarcia nie zrobiłem

na chwile odłączyłem akumulator

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2017 o 09:39, BEX4 napisał:

witam wczoraj sprawdziłem z ciekawości bezpieczniki ponieważ 1 od pompy paliwa był nadtopiony był 5a zamiast 20a

natomiast dziś rano nie mogłem odpalić auta akumulator był całkowicie rozładowany

po odpaleniu pod prostownikiem zobaczyłem ,że nie działają światła chociaż ikonka świateł na zegarach świeci ,natomiast drogowych świateł wycieraczek przód tył ,kierunków  wogóle nie ma

co dziwne światła awaryjne są, fis także nie działa

nie moge sie poprzez vaga połączyć z xenonami i innymi niektórymi rzeczami

błędy to

00466 control module for steering column electronics (J527) 49-00 NO COMUNICATIONS

18036 Powertrain data bus missing message from steering Angle sensor

nie mam pojęcia wszystko działało bez problemu do czasu do kiedy nie zaczołem sprawdzać bezpieczników ale zadnego zwarcia nie zrobiłem

na chwile odłączyłem akumulator

Kolego i wiesz co się stało? Mam ideeentyczny przypadek i nie mogę dojść do ładu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...