Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a3 170 km , błąd 5533 i 8825


kamil_afn

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mój problem jest taki auto słabo przyśpiesza( nie wgniata w fotel jak przedtem)  i jak włącza się turbo to słychać jak by szumi,  wywaliło mi dwa błędy 5533 i 8825 a jak chciałem zrobić logi dynamiczne to tryb awaryjny się włączył.

005533 - Oil Level/Temperature Sensor: Implausible Signal 
               P159D - 000 -  -  - Intermittent

008825 - Leak in Air Intake System 
               P2279 - 000 -  - 

silnik cbbb. nie mam żadnego pomysłu jak się zabrać za to za każde podpowiedzi będę wdzięczny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczelność sprawdzona i jest dziura w gumowym przewodzie, teraz został mi tylko ten czujnik, błąd skasowałem, auto trochę chodziło i nie pojawił się zrobiłem tez logi z temperatury oleju i trochę dziwnie skacze

 logi temp. oleju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blad intermittent czyli sporadyczny. Jak nie wróci to nie ma co panikować. Log temp oleju pierwszy raz widzę na oczy wiec się nie wypowiadam :) jak wróci to jak to z czujnikami sprawdzić kable i może się coś znajdzie. 

Dziurę mam nadzieje ze zrobiles? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziura będzie zrobiona jak przyjdzie guma, temperaturę patrzyłem w garażu na postoju. tak to z góry wygląda https://goo.gl/photos/1fzUXPiNhMP4k8Y89 , na kanał i tak bedę musiał pojechać bo z góry nie ma dojścia do jednej śrubki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te śrubki przy tych zaciskach są zazwyczaj nie tylko na gwiazdkę i płaski śrubokręt, ale tez na zwykły mały klucz i może uda Ci się kluczem dostać (lub jakimś kątowym z grzechotką nawet kombinerki mogą dać radę).  Na razie od biedy można zakleić szarą grubą taśmą dopóki nie dostaniesz nowej rury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...