Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie sprężyny na przód do 1.6 żeby nie stał jak karakan


Danielde

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem tu nowy  i postanowiłem napisać do Was o radę. Jakis miesiąc temu pękła mi sprężyna na przodzie. Pojechałem do motoryzacyjnego żeby je kupić, podałem model, kod silnika. Dali mi sprezyny firmy D&D - polska firma. Niewiele miałem  o tym pojęcia, w każdym bądź razie po zamontowaniu przez mechanika okazalo się ze auto chce startować przodem. Zrobiłem od tej pory jakieś 1500 km a szpara między blotnikiem a opona z przodu wynosi jakieś 8 cm podczas gdy z tyłu na oryginalnych sprężynach wchodzą gdzieś 2 palce. Auto wygląda teraz komicznie, z przodu prześwit jak w terenowce. Po odebraniu od mechanika sprawdziłem etykiete sprężyn. Jest na niej cały przekrój silników od 1.6 do 2.8 a nawet diesle gdzie wiadomo ze są cięższe. Ogolnie wkopalem się widocznie z tymi sprezynami i oddal bym je na reklamację jako niedopasowane do mojej wersji silnikowej. Co byście radzili? Zmienić też tył i liczyć że odciąży trochę przód? Z tyłu mam butle w kole. Czy wymienić ten nieszczęsny przód i reklamować? Jeśli tak to jak dobrać sprezyny? Jakiej firmy nie za drogie? 

Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...