Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze sprężynami


BarryKent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Pękły mi tylne sprężyny. Samochód siedzi na glebie. Więc kupiłem używane sprężyny obniżające do A4 B5 (tak zapewniał sprzedający) i niestety w dwóch warsztatach juz powiedzieli, że nie da się ich założyć. Mechanicy mówią, że są od innego modelu. Chociaż na necie znalazłem więcej ogłoszeń z takimi sprężynami i pisze w nich, że pasują do A4 B5. Proszę o rozwiązanie tej zagadki, bo nie wiem kto ma racje czy typek, który mi sprzedał sprężyny czy mechanicy. Wersja mechaników jest taka, że są to sprężyny na belkę a nie McPhersony. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

IMG_20170518_102030.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny do B5 w ośce wyglądają jak na zdjęciu poniżej.

https://www.google.pl/search?q=a4+b5+spręzyny&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiP6IuV3azUAhVIJJoKHcDvBtAQ_AUICigB&biw=1440&bih=808#imgrc=TpUB_7an5ccdCM:

Twoje sprężyny na 100% nie pasują.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy w A4 B5 2,4/2,6/2,8 benzyna i 2,5 Diesel nie występowały sprężyny na belce? Dzwoniłem do sklepu, w którym w ofercie mają takie sprężyny jak te kupione przeze mnie i podano mi takie info. Chętnie bym je sprzedał i muszę dokładnie wiedzieć do jakiego modelu/marki będą pasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...