Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TDI BPW Multitronic, Drgania i szum


Snap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale,ale jak coś to proszę o przeniesienie.

Mój problem jest dość nietypowy(a może tylko tak mi się wydaje)Przedwczoraj wracając z pracy w korku nagle zaczęło coś grzechotać, tak jak by w silniku .... więc niewiele myśląc zjechałem na pobocze zgasiłem i zaglądam pod maskę, nic niepokojącego nie zauważyłem, więc próba odpalenia, odpalił jak zwykle bez problemu ... grzechotanie było jeszcze  przez kilka sekund i ucichło ... więc zamknąłem maskę , drążek na drive i jazda.... ale tu pojawił się kolejny problem.... jak się ruszy i rozpędzi ok. 20km/h i więcej coś strasznie szumi/wyje/buczenie(dziwny dźwięk) jak by z silnika/skrzyni i trzęsie budą... podjechałem do mechanika posprawdzał przede wsystkim zawieszenie(z powodu rzucania budą)nic złego nie znalazł ,  jedyne znalazł uszkodzony łącznik tłumika(siateczka),ale to raczej nie wpływa aż tak na samochód. Więc wsiadł do w samochód by się przejechać ... i stwierdził iż nie jest pewny co to może być, jedyne co mu jeszcze przyszło to głowy to, koło dwu masowe , które może też dawać takie objawy .... więc na wczoraj umówiłem się do firmy która zajmuje się skrzyniami , no i tu powiedzieli mi że według nich nie jest to wina koło , a jeśli już coś ze skrzyni, to jakieś łożysko albo łożyska ..... i nadal nie wiem co się stało :/

Czy ktoś miał coś podobnego ? albo jest z okolic Karczewa,Otwocka,Józefowa... i mógł by po swojemu posłuchać i coś podpowiedzieć albo naprawić(oczywiście odpłatnie)?

Dodam że na komputerze błędów brak. Człowiek od skrzyń również podłączył skrzynie pod kompa i stwierdził że błędów brak, biegi wchodzą normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...