Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] SKODA TORUŃ


Gość Czarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Miałem problem ze swoją Audi z obrotami i gdzie bym nie podjechał na warsztat to wszyscy zrzucali winę na instalację gazową.

Najprościej a jeden niby fachowiec podobno kilka lat pracował w Audi to odrazu powiedział że jak jest gaz to on się nie podejmuje naprawy. :chytry:

Pewno taki z niego fachowiec :gwizdanie:

Dostałem namiary od znajomego na serwis skody.Z pewną dozą wątpliwości pojechałem do serwisu i tu się miło zdziwiłem. :blink:

Widać że mają pojęcie o samochodach marki audi i że nie boją się wyzwań.

Podchodzą do klienta bardzo żetelnie i naprawy dokonują oczywiście po wcześniejszym umówieniu się na termin naprawy.

U mnie postawili bardzo szybko trafną diagnoze.

Miałem czyszczoną przepustnice i robione nastawy oraz wymienianą sondę lambda i termostat a z tym ostatnim to mieli troszkę roboty bo w tym modelu trzeba wyjechać z całym przodem żeby się dostać do termostatu. :gwizdanie:

Dodam,że kilka dni wcześniej miałem stłuczkę i miałem pokrzywioną tablicę rejestracyjną oraz połamaną ramkę a także odstający zderzak.

Przy odbiorze autka miło się zdziwiłem,gdyż mechanicy naprawili mi to wszystko a także umyli autko.

Widać że mają odpowiednie podejście do kilenta :good:

Oczywiście nie jest tam najtaniej,ale warto raz zapłacić nawet troszkę więcej niż w pospolitych warsztatach i cieszyć się poprawnie naprawionym autkiem,niż jeżdzić po kilka razy po jakiś warsztatach i nie mogąc dojść do usterki i wydając co się często zdarza dużo więcej pieniędzy.

Z czystym sumieniem polecam ten serwis :good:

Namiary na serwis:

Z&Z Auto Złomańczuk Sp.zoo

ASO Skoda

87-100 Toruń

ul.Kusocińskiego 3

tel.056/659 06 05 (można zadzwonić i umówić się na wolny termin) podają też przybliżoną cene naprawy.

:cool1: pozdrawiam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem serwis Skody zgodnie z rekomendacją Czarka.

Uderza rzetelne podejście do klienta, co szczególnie istotne w porównaniu do ASO Audiego, AUTOSAR przy Wschodniej.

W ASO Audiego często, zdecydowanie zbyt często trzeba czekać, aż ktokolwiek znajdzie chwilę czasu, by obsłużyć klienta.

Można nawet odnieść wrażenie, że czasami przeszkadza im się w pracy.

A w Skodzie całkiem inaczej - przede wszystkim przeprowadzają skrupulatną diagnostykę zanim namówią na sprowadzenie nowej części. Audi zazwyczaj najpierw zamawia, dopiero potem sprawdza.

W Skodzie pracują młode, bystre chłopaki, przed którymi myślę, że jest całkiem ciekawa przyszłość.

Można z nimi posiedzieć przy autku, pokażą, wytłumaczą, przy okazji czegoś się nauczyć można.

Miałem drobny kłopot z elektryką, a teraz znowu jest na tiptop.

I tak właśnie ma być. Z czystym sercem mogę polecić toruński serwis Skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...