Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bierze olej :/ .


DANDYS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , znowu problem z 2.5

Odpalając audi na zimnym przy kopci na niebiesko , pozniej na cieplym przeciagne na 1 i 2 biegu to widać w lusterku dymek niebieski z Audicą , raz wiozlem kątowniki z otwartym bagaznikiem to mało co sie nie udusilem , czuć nawet olej przepalony po wyjsciu z Audi . Hmm iile ubywa oleju zbytnio nie liczyłem ale jest dla mnie to denerwujace bo jezdzilem od wymiany do wymiany i nic nie wzięła a nagle zaczęła brać. Wyczytałem że mogą byc to uszczelnienia zaworów .Miałby ktoś jakieś sugestie gdzie szukać przyczyny i jakie koszta sie wiążą .

 

Edytowane przez DANDYS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety podejrzewam turbinę, gdyby siadły ci uszczelniacze zaworowe to olej spalił by się w silniku i nawet byś tego nie zauważył (no chyba że spala litr na 100km ) Odkręć wydech przy turbinie (trzy nakrętki na 12 klucz) i sprawdź,pewnie wyjście z turbiny będzie mokre.

Pewnie zaraz posypią się posty w stylu "sprawdź czy masz olej w dolocie". Skrzynkę wódki temu,kto pokaże mi suchy dolot w turbodieslu ;)

Edytowane przez GOLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieki coś pomyśle jutro ,

a gdzie polecicie kupic przeplywke ? kupilem uzywke to sie przejechalem , na intercarsie 500zl o.O troche mnie nie stac na taką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...