Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0 Sedan. Tylna klapa nie otwiera sie pomocy.


studzin11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono forumowiczów. Nazywam się Mateusz i jest mój pierwszy post na tym forum. Posiadam od nie dawna A4 B8 sedan 2008 rok. Auto kupiłem po naprawie blacharsko-lakierniczej. Po nie udolnej naprawie postanowiłem poskładać to wszystko tak jak powinno to być zrobione. Po zdjęciu prawej tapicerki bagażnika ujrzałem moduł komfortu w którym cos było grzebane a mianowicie w samej jego instalacji elektrycznej. Do jednej z kostki został przylutowany przekaźnik. Po jego demontażu i polutowaniu przewodów zgodnie ze sztuką przestało działać otwieranie tylnej klapy czy to z przycisku na pilocie czy też z przycisku w boczku kierowcy. Po podłączeniu do vcds jest natepujacy blad 00926 - Zacisk 30 
011 - Przerwa w obwodzie. Posprawdzalem wszystkie bezpieczniki kostki i przewody lecz na moje oko jest ok. I tu pytanie do Was co mogę jeszcze sprawdzić i gdzie szukać przyczyny? Za wszelkie sugestie z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupić auto po kowalach.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywróć instalacje do stanu fabrycznego według schematów i wszystko będzie ok a nie taka partyzantka i przekaźniki, szkoda że jeszcze linki nie dali co by otwierać z kabiny.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za tak szybką odpowiedź. Niestety schematów nie posiadam jak by ktoś był tak miły i podrzucił cos na priv będę wdzięcznym ewentualnie pinout modułu komfortu 8k0907064h .Dodam jeszcze ze autko jest sprowadzone ze Stanów. 

Edytowane przez studzin11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt nie pomoże? Może jakieś sugestie odnośnie błędu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ziomal-84 napisał:

Jutro wyślę foto z Elsy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Będę bardzo wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...