Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czasami brak mocy i błąd skrzyni


rogaltychy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy może już był taki temat mam 2.5 v6. Skrzynia biegów automatyczna i czasami podczas jazdy przeważnie na drugim biegu obroty dojdą do 2.5tys i brakuje nagle mu mocy i pochwili jest takie szarpniecie skrzynia zascwiecaesie ona na czerwono tak jak by tryb awaryjny i już potem ma problem wokół jechać czy rozpędzić się z biegu1* po wyłączeniu stacyjki wszystko wraca do normy po podłączeniu kompa wyskakuje błąd czujnik ciśnienia w kolektorze samym miał ktoś kiedyś coś takiego bardzo proszę o pomoc z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sprawdź błędy ale coś mi to śmierdzi kończącą się pompą wtryskową. Kolega miał to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa była regenerowana półtora roku temu a błąd wyskakuje tylko z tym czujnikiem cisnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie doczytałem że masz błąd czujnika. Są dwie opcje, albo problemem jest turbina lub jej sterowanie (przeładowuje lub nie doładowuje) lub padł sam czujnik. Spróbuj,jeżeli masz taką możliwość podłączyć się pod inny program (inne tłumaczenie błędu) lub po prostu numer błędu wpisz w wujka google. Oczywiście pomiar ciśnienia doładowania też by nie zaszkodził

Edytowane przez GOLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha Oki spróbuję coś ztym podziałać bo szkoda mi kolejnej kasy wywala na czujnik jak to może być nie to a niewiesz czemu j ak się to dzieje czasami skrzynie wywala tak jakby w tryb awaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to działa z automatem, w manualu wywala błąd ESP, dojdziesz do ładu z silnikiem to i skrzynia przestanie w tryb awaryjny wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...