Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PROSZĘ o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,zacznę od tego że ja nie mam za dużo wiedzy o tym zagadnieniu i proszę właśnie Was o pomoc:

Kupiłep A4 b8 r.2009   2l tdi bez navi. Co zrobić ,co mam kupić żeby tą navi mieć? Chcę też założyć kamerę cofania i może jakiś moduł  do DAB radia.

Proszę o pomoc:)

Opublikowano

Dużo $$$ na graty kogoś kto to robił żeby założyć zakodowac i wizyta w ASO
Navi najwyższy model plus kamera plus DAB to jakieś 9k

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Myślę że z kasą dam radę, Gdzie się najlepiej udać z tym problemem?

Opublikowano
6 godzin temu, Dareckij1970 napisał:

Myślę że z kasą dam radę, Gdzie się najlepiej udać z tym problemem?


wpadaj zrobimy  :hi:

Opublikowano
  • Autor

Trochę za daleko. mogę coś kupić we własnym zakresie? chodzi mi o wyświetlacz itd

Opublikowano
Trochę za daleko. mogę coś kupić we własnym zakresie? chodzi mi o wyświetlacz itd

Lepiej zrobić w pewnym miejscu np u kolegi WRC. Bo jak się okaże że części lewe to potem same problemy. A sam raczej tego nie ogarniesz

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

U kolegi WRC? nie zabardzo rozumiem;(

Opublikowano
U kolegi WRC? nie zabardzo rozumiem;(

Tego z Rzeszowa post wyzej

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, wrclaguna napisał:


wpadaj zrobimy  :hi:

Ile taka robota kosztuje u Ciebie?

Opublikowano
12 godzin temu, Marcin_G napisał:

Lepiej zrobić w pewnym miejscu np u kolegi WRC. Bo jak się okaże że części lewe to potem same problemy. A sam raczej tego nie ogarniesz

CP nie tylko w ASO można zdjąć....

CP można zrobić arbitusem

 

Edytowane przez Stasiu1986

Opublikowano
CP nie tylko w ASO można zdjąć....
 
 

W mojej wypowiedzi nie ma mowy o żadnym ASO

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak wiem

 

Bardziej chodziło mi o tą część odpowiedzi twojej

" Bo jak się okaże że części lewe to potem same problemy."

Opublikowano

Bo może być tak że będzie kiedyś musiał skorzystać z ASO. Nie w każdym mieście są osoby które ściągnąć ochotę czy zabezpieczenia bez ASO a lepiej mieć pewność legalnego pochodzenia

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

9tyś to przesada zrobi za taniej aczkolwiek dla mnie to nie warte nawet 2tyś :) te navi to z audi to padaka nawet najnowsze miby , tylko google maps daje rade ewentualnie garmin w mercedesie

Opublikowano
20 godzin temu, Marcin_G napisał:

Bo może być tak że będzie kiedyś musiał skorzystać z ASO.

Tak zgadza się ale jadąc do  ASO w danej sytuacji np. wymiana oleju to  nikt z ASO nie zeskanuje mu auta w celu weryfikacji części 

Opublikowano
2 godziny temu, Deniro napisał:

 

9tyś to przesada zrobi za taniej aczkolwiek dla mnie to nie warte nawet 2tyś :) te navi to z audi to padaka nawet najnowsze miby , tylko google maps daje rade ewentualnie garmin w mercedesie

 

 

Po części masz rację ale kolega Dareckij1970 ma zwykłe radio , czyli Concerta i z tego co się orientuje nie podłączy kamery cofania pod nie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.