-
symbol silnika
W moim audi A4 b8 nie mogę znaleźć tabliczki z symbolem ,identyfikatorem silnika. Ktoś cos?
-
Oklejanie
Witam, Mam Audi A4 B8 czarna , w niektórych miejscach schodzi mi klar. Chcę ją okleić ale nie całą , tylko maskę , dach i tylną klapę. może ktoś już tak robił. Jaki kolor dobrać, może ktoś ma zdjęcia, za każdą pomoc z góry dziękuję.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- VAG
Nie mogę nic znaleźć- VAG
Witam, mam zamiar jechać na diagnostykę VAG, moje pytanie to : co mogę odblokować ,ustawić w audi A4 B8 2009r Pozdrawiam,- Wyświetlacz MMI
Witam, mam audi A4 b8 z fabrycznym radiem concert, chciałbym to zmienić na Wyświetlacz MMI , wrzucić DAB radio i podłączyć kamerkę cofania. Może znacie kogoś kto by mi to zrobił, Proszę o namiary, będę bardzo wdzięczny.- PROSZĘ o pomoc
Ile taka robota kosztuje u Ciebie?- PROSZĘ o pomoc
U kolegi WRC? nie zabardzo rozumiem;(- PROSZĘ o pomoc
Trochę za daleko. mogę coś kupić we własnym zakresie? chodzi mi o wyświetlacz itd- PROSZĘ o pomoc
Myślę że z kasą dam radę, Gdzie się najlepiej udać z tym problemem?- PROSZĘ o pomoc
Witam,zacznę od tego że ja nie mam za dużo wiedzy o tym zagadnieniu i proszę właśnie Was o pomoc: Kupiłep A4 b8 r.2009 2l tdi bez navi. Co zrobić ,co mam kupić żeby tą navi mieć? Chcę też założyć kamerę cofania i może jakiś moduł do DAB radia. Proszę o pomoc:) - VAG
Dareckij1970
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta