Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ledy do tablicy


BlackHazelAudi

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje wymienic juz wysluzone oswietlenie na Ledy lecz niestety nie wiem jakie wybrac

chcialbym zeby byly cieple tzn troche jasniejsze niz standardowe ale zeby tez nie byly one tak ze az razace.

Ile powinny miec K zeby byly cieple ?

jak ktos przy okazji znajdzie linka z takimi lampkami chetnie skorzystam

dodam ze chodzi tu o oswietlenie do klapy sedana poliftwej z gory dzieki za pomoc :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź diody COB. Barwa biała neutralna, dość mocna ale bez przegięć - tablicę widać bardzo dobrze a nie oświetla ziemi jak neon :wink:

pol_pl_Zarowka-samochodowa-LED-C5W-COB-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych białych NEUTRALNYCH codow to nie mogę takich znalezc na alledrogo ba są kody z barwa zimna i pisze obok 6000k 7000 k czyli te mega zimne prawie że niebieskie

Jakbyś mógł mi podesłać linka do tych neutralnych byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie lamki w klapie ( wysluzone )

I chce wiedzieć jaka jest tam wtyczka żeby nie zaliczyć wtopy z ledami bo zdecydowałem się kupić ledy gotowe tylko nie wiem czy to bd P&P czy bd musiał sir bawić na większości aukcji alledrogo są takie jak niżej wejścia wtyczki i teraz nie wiem czy z mojej lampki wtyczki bd pasować czy bd musiał lutowac

Doradzcie panowie

s-l300.jpg

d0e5ff9e9a938a1e91a8020b435ada0b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są ale sek w tym że moje to już całe się rozpadają i niestety nawet jakbym chciał tak jak ty mówisz zamontować takie to muszę mieć resztę tej lapki bo już biodegraduje :facepalm:się masakrycznie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lampki-tablicy-led-oe-style-audi-a3-8l-fl-a4-b5-fl-i6819145745.html

Albo kupić ori lampki i włożyć te ledy COB za 3 zł. Zobacz jak to świeci, ja jestem zadowolony zwłaszcza ze względu na cenę.

 

IMG_0723.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://2.allegroimg.com/s400/01456f/ae61af364a3686a3ba4da265f4c2

Zaukupiłem takie lampeczki dzisiaj duzo zabawy zeby doprowadzic by wgl dzialaly gdyz moje kosteczki byly takie

Znalezione obrazy dla zapytania 8d0 972 623

wiec potrzebowałem takie konektory by podpiac sie do lampek

Znalezione obrazy dla zapytania konektory

zabawy na jakies 30 min ale niestety te lampki zadnego zamocowania nie mialy  i trzeba bylo je na wkrety zlapac do blachy na szczeście idealnie sie wsunely w blende i voila ledy dziala i nawet swieca

wieczorem jak sie sciemni zejde do auta i wrzuce fote jak swieca :)

IMAG0252.jpg

niestety moj patofon nie mogl jakos sie wyostrzyc na swiatłach i takie zdjecie wyszlo ale ogolem powiem ze sa cholernie mocne te ledy :D

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...