Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Polecam ubezpieczenie w CU Direct


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie myślałem, że będę mógł polecić któregoś ubezpieczyciela ale ta firma zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie.

W tym roku po raz pierwszy ubezpieczyłem u nich auto. Składka była na bardzo dobrym poziomie 1850 zł z groszami - pełny pakiet OC+AC+NW+Assistance z opcją możliwości zgłoszenia jednej szkody (rozliczanej z AC) nie przekraczającej 10 tyś zł bez utraty zniżek.

Ale największe wrażenie wywarł na mnie sposób likwidacji szkody. Dokładnie tydzień temu uszkodziłem sobie dokładkę przedniego zderzaka. Parkowałem auto na śniegu pod którym okazało się jest wysoki krawężnik. Poszła dokładka oraz dwie dolne kratki. Od razu w sobotę zadzwoniłem do ubezpieczyciela, telefonicznie przyjęto zgłoszenie szkody, zaproponowano naprawę w warsztacie posiadającym autoryzację AUDI na naprawy blacharsko lakiernicze. Zupełnie nic nie musiałem załatwiać sam. W poniedziałek serwis poinformowany przez ubezpieczyciela zadzwonił do mnie żeby się umówić. Przyjechałem na oględziny, wszystkie dokumenty czekały już wypełnione (na podstawie rozmowy telefonicznej). Pracownik serwisu uznał, że wymienią od razu cały zderzak przedni i wszystkie kratki. Umówiłem się na oddanie samochodu w czwartek rano, dostałem bezpłatnie auto zastępcze. Dziś o 13.00 zgodnie z wcześniej podanym terminem moje auto było gotowe. Oczywiście za całość nie musiałem zapłacić nawet złotówki. Co więcej w kolejnym roku ubezpieczeniowym moja składka nie będzie powiększona ani nie stracę zniżki. Jednym słowem bardzo polecam, ja na pewno będę dalej ubezpieczać auto u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie mam zamiaru go zmieniać bo i po co? Składkę mają na bardzo dobrym poziomie, sposób likwidacji szkody wręcz wzorowy. Jestem zadowolony więc po co się przenosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie mam zamiaru go zmieniać bo i po co? Składkę mają na bardzo dobrym poziomie, sposób likwidacji szkody wręcz wzorowy. Jestem zadowolony więc po co się przenosić?

ale w tym momencie w jakis sposob wiaza Cie ze soba. Poki ich uslugi stoja na wysokim poziomie wszystko ok, ale wiadomo jak to wygalda. Z tego co sie orientuje dopiero ze tak powiem rozkrecaja sie na rynku wiec staraja sie lapac klientow ... :gwizdanie:

to tylko takie moje przemyslenia.

Dobrze ze to napisales bede mial jakis poglad na tego ubezpieczyciela, moze kiedys wezme ich pod uwage :naughty:, bo z tego co piszesz rzeczywiscie zachowali sie b. dobrze, przynajmniej wtym przypadku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam w CU direct

Wybrałem ich gdyż u nich zniżki z OC przechodziły na AC

Przynajmniej ja mam w umowie zapis o 'udziale własnym' w każdej szkodzie w wysokości 1500 zł. Jak duża szkoda by nie była to muszę z własnej kieszeni wyłożyć tę kwotę. Więc drobnych uszkodzeń nie opłaca się zgłaszać.

Co na mysli miał kAtowice.27 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zerowy udział własny wiec nie płacę nic. A co do utraty zniżki to FV z aso na naprawę dostałem na 3,3 k zł więc tyle zaoszczędziłem, nawet gdybym zmienił ubezpieczyciela i utracił część zniżek na jakiś okres to i tak się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego, do każdego ubezpieczycie można znaleźć naprawdę sporo takich opinii. I dla każdego spora ich część będzie mocno jednostronna. Ja przedstawiłem sytuację jaka spotkała mnie. Jak kiedyś (oby nigdy) zdarzy się odwrotnie to również to opisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...