Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ciężej chodzi wspomaganie?


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku nadmieniam, że zadałem sobie trud poszukania odpowiedzi na moje pytanie, jednak była ona tylko połowiczna, dlatego zakładam wątek.

Dzisiaj pojechałem sobie do marketu, po powrocie odpaliłem auto i normalnie pojechałem, ale czułem, jakby wspomaganie chodziło ciężej, niż zwykle (normalnie chodzi bardzo lekko). Otworzyłem maskę, popatrzyłem, jaki jest poziom płynu - max. Nic nie ubyło, wycieków brak, wszystko niby ok, ale płyn bardzo rzadki (raczej normalne, bo silnik był rozgrzany, z tym, że to była prawie konsystencja wody). Z maglownicy nie docierają żadne dziwne odgłosy, kierownica chodzi normalnie, tylko jakby odrobinę ciężej... Ciśnienie w oponach się nie zmieniło. Wiecie, co może być powodem takiego stanu rzeczy? Potem może jeszcze zrobię jakąś rundkę i zobaczę, czy jest poprawa... Z góry dziękuję za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro normalnie sobie pojadę na uczelnię i zobaczymy, czy coś się zmieni. Nie wydaje mi się, że to pompa odmawia posłuszeństwa, ale trudno podejrzewać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...