Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka ESP


Pawel86g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

mam problem z kontrolką ponieważ na wyłączonym silniku bez kluczyka w stacyjce sprawdzałem bezpieczniki (wyjąłem po czym włożyłem ponownie, wszystkie sprawne) zresetowała mi się data i godzina, natomiast zapaliła się też kontrolka ESP i nie gaśnie,  z początku komputer nie widział drzwi tylnych za miejscem pasażera że są otwarte tyko pokazywał wyświetlone auto z zamkniętymi drzwiami , również komputer przestał pokazywać temperaturę na zewnątrz. Odłączyłem akumulator i po paru minutach podłączyłem ponownie czujnik drzwi działa prawidłowo już natomiast dalej nie pokazuje temperatury i świeci kontrolka ESP. Co może być przyczyną i co mogę zrobić w takim przypadku ? Dodam że przez OBD2 nie wyświetla żadnych błędów aczkolwiek używałem go już do sprawdzenia błędów silnika i wiem że działał prawidłowo jeżeli coś znalazł i faktycznie błędy występowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli wszystko jest ok to po przejechaniu kilkudziesięciu metrów powinna zgasnąć. czujnik skrętu musi się zaadaptowac.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację przejechałem kilkadziesiąt metrów i pomogło faktycznie kontrolka przestała świecić. Problem rozwiązany. ☺️

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...