Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak wstecznego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie brak wstecznego s-tronic proszę o pomoc

Opublikowano

Podepnij kompa daj znać jakie bledy

Opublikowano
  • Autor

Panowie wyskoczył taki błąd czego to może być przyczyna

 

IMG_20170718_120252.jpg

Edytowane przez grand116

Opublikowano
  • Autor

A tak auto jedzie szarpe autem bez dodawania gazu 

 

Opublikowano

Ja bym zaryzykował duży zestaw naprawczy mechatroniki ale ekspertem nie jestem.

 

 

Opublikowano

Też bym to proponował.

Znaleźć sensowny warsztat który zrobi to bez głupich gadek że muszą skrzynię ściągnąć i rozebrać.

Zestaw naprawczy ~ 1300, znam miejsca gdzie za wymianę biorą ~ 600.

Opublikowano

Łoomatko 600 zł za wymiane tego zestawu? Mnie duży zestaw kosztował coś 1950zl wraz z uszczelka miski dwoma filtrami kilkoma o-ringami z Aso vw. Cena bez oleju. Sam wymieniłem to w 5 godz na spokojnie z przerwą na obiad.

Opublikowano

600 to nie tak źle myślę, za wymianę zestawu, dolanie ubytku oleju i adaptację skrzyni.

Opublikowano
  • Autor

Panowie gdzie mogę dostać taki zestaw bo w aso powiedzieli mi ze nie ma do mojej skrzyni zestawu i muszę kupić cała mechatronice

11000zl a i jeden filtr kosztuje 150zl a drugi 1200zl na jakimś przewodzie

 

Edytowane przez grand116

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze jedno pytanie jak sprawdzić jaką mam skrzynie oprócz aso chodzi mi o model ,numer

Opublikowano

W aso muszą to mieć. Mi do mojej skrzyni też nie znaleźli. Zadzwoń do aso powiedz że chcesz taka czesc 0B5398048C. Resztę czyli filtry uszczelkę to po vin maja znaleźć.

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest dwa filtry jeden w środku tzw siatkowy i drugi z boku skrzyni i chyba ten najważniejszy oba kosztowały po około 100zl. Olej pasuje wymienić a nie dolewać chyba że na próbę mozesz zalać stary.

 

Opublikowano
600 to nie tak źle myślę, za wymianę zestawu, dolanie ubytku oleju i adaptację skrzyni.

Jeśli to wszystko za 600 to nie tak źle myślę że i olej w tym powinien się zmieścić oczywiście nie ori.
Opublikowano
600 to nie tak źle myślę, za wymianę zestawu, dolanie ubytku oleju i adaptację skrzyni.


Jeśli to wszystko za 600 to nie tak źle myślę że i olej w tym powinien się zmieścić oczywiście nie ori.

A nie wiesz czym oni robią adaptację? Bo mojej vcds nie ruszy nawet najnowszy i nie żaden chinczyk
Opublikowano
  • Autor

0B5398048C a czy ten zestaw pasuje do wszystkich s-tronic

jeszcze mi powiedział że tego za 1200 zl raczej nikt nie wymienia bo bardzo rzadko sie zapychają

znalazłem coś takiego tylko bez obrazka

http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=0B5398048C&action=katalog&kat=72&x=15&y=15

Edytowane przez grand116

Opublikowano

Wg ASO po VIN do mojego auta nie pasował, ale warsztat twierdzi że zawsze taki wstawiają.

13 minut temu, klucha11 napisał:

 


A nie wiesz czym oni robią adaptację? Bo mojej vcds nie ruszy nawet najnowszy i nie żaden chinczyk

 

Niestety. Sam też próbowałem i faktycznie przez VCDS nie działa.

Opublikowano
  • Autor

A mam jeszcze jedno pytanie jak wlewacie olej z powrotem trzeba jakiąś specjalną pompką czy może macie inny patent bo rozmawiałem z mechanikiem że trzeba specjalny przyżąd który kosztuje 3000zl

Opublikowano

Nie wiem co z tymi filtrami u Ciebie. Najlepiej jak byś zobaczył sam pod auto czy z boku skrzyni Masz filtr w takiej czarnej plastikowej obudowie. A ten drugi siatkowy jest w srodku pod mechatronika. U mnie na przewodzie chyba nie ma filtra chyba że jest gdzieś schowany ale koło skrzyni nic nie widzialem

Opublikowano

Filtr jest dalej, na przewodach idących do chłodnicy.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, komoornik napisał:

Filtr jest dalej, na przewodach idących do chłodnicy.

Właśnie znalazłem ten filtr znajduje się z lewej strony skrzyni jest cały metalowy (i ja taki mam :( ) i ten kosztuje 1200zl bo są dwa rodzaje w tym drugim przypadku jest plastikowy i wymienia się tylko wkład 60zł. 

W rozmowie dowiedziałem się że przy naprawach skrzyń aso wymieniało te filtry metalowe na plastikowe.

Teraz pytanie czy gdybym kupił plastikowy filtr czy jest dużo roboty przy wymianie?

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.