Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzynia biegów tiptronic pali się sterownik


Dudib5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z moja audi a4 b5 po lifting z silnikiem 2.4 v6 ze skrzynia tiptronik.  Numer sterownika skrzyni to 8d0927156ba . Problem polega na tym, że spalił  się sterownik skrzyni biegów i wtedy byl błąd że  brak komunikacji can  silnik skrzynia  nie ciągły ale nie dało się skasować okazało się ze sterownik spalony . No i po około miesiącu znowu problem chyba znowu spalił się sterownik skrzynia w trybie awaryjnym tylko 3 bieg i wsteczny przy ruszania (dodawaniu gazu ) słychać z głośników  samochodu tak jakby zwarcie takie cykanie i jednocześnie na wyświetlaczu przebiegu robi się nie czytelne tak jakby chinskie znaczki lub czasem całkiem przygasa ale tylko podczas dodawania gazu na dodatek sam sobie przestawil  na klimatronic i na fisie ze stopni Celsjusza na farenhajty . Nie wiem czy zakładać znowu sterownik jak nie wiem co jest aby następnego nie spalić . Macie może jakieś pomysły ? 

Edytowane przez Dudib5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wiązke sterownika czy nie ma gdzieś zwarcia. Z tego co kojarzę sterownik znajduje się pod fotelem pasażera. Wykładzina sucha? Nie dostała się tam czasem woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik i wykładzina sucha . Tak sterownik pod nogami pasażera  . Teraz pojawił się jeszcze problem bo nie da się połączyć z komputerem zero reakcji. A w innych samochodach działa . Ani vag com ani delphi się nie chce połączyć . Poproś tu martwy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...