Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podswietlenie uchwytu na napoje


mKatzper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakis czas temu przestal mi dzialaxc uchwyt na napoje w konsoli srodkowej, nie chcial sie wysunac. Dzieki zasobom forum i nie tylko udalo mi sie go wyjac , ale zauwazylem zagladajac w otwor po uchwycie ze diody od podswietlenia uchwytu luzno lataja na jakims ukladzie scalonym. zanim wzialem sie za naprawe uchwytu włożyłem go ponownie i okazało się ze nie działa podświetlenie.

Proszę o info czy ten układzik scalony z diodami od poświetlenia powinien być gdzieś przyczepiony czy luźno latać.

Na razie spróbuje rozłożyć uchwyc i zamontować od nowa sprężynkę taśmową. Jeśli ktoś to przerabiał będę wdzięczny za wskazóki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody powinny być w tylnej części uchwytu.jest tam otwór na nie.mocowania na zatrzaski małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź wszystko jasne, okazuje się w moim egzemplarzu ktoś coś kombinował wcześniej, podś cup holdera wisi na kabelkach, plastikowa obudowa umożliwiająca zamoconwanie zniknęła :),

uchwyt w trakcie podklejania mocowania sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mam takie diody podświetlające

Edytowane przez michcio28810
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michcio28810 diody u mnie są, tylko nie ma całej tej plasitowej obudowy kórą mocuje się do tylnej ścianki cupholdera. Przewód też mam trochę skrócony bo u mojego kolegi w sedanie oprawka z diodami wychodzi z 4-5cm poza obreb kieszeni a u mnie wychodzi to krawędzi kieszeni. 

a tak na marginesie jeśli masz diody wraz z tą oprawkę to ile byś za to chciał,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że masz diody ale bez ich obudowy jest problem prawidłowo je zamontować.a za diody ja wiem, z 10zł +kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie pytanie,  masz sam plastik czy diody rowniez czy także caly uchwyt

michcio28810 odezwij sie 506097969, bedzie szybciej, lub podaj numer do siebie

 

 

Edytowane przez mKatzper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cały uchwyt i same diody oddzielnie.nie rozbieram tych diód.dla mnie diody to całość-diody z obudową

https://a4-klub.pl/topic/401464-kubek-liftręczny-skórakratki-nawiewów/#comment-5149545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...