Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

podswietlenie uchwytu na napoje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jakis czas temu przestal mi dzialaxc uchwyt na napoje w konsoli srodkowej, nie chcial sie wysunac. Dzieki zasobom forum i nie tylko udalo mi sie go wyjac , ale zauwazylem zagladajac w otwor po uchwycie ze diody od podswietlenia uchwytu luzno lataja na jakims ukladzie scalonym. zanim wzialem sie za naprawe uchwytu włożyłem go ponownie i okazało się ze nie działa podświetlenie.

Proszę o info czy ten układzik scalony z diodami od poświetlenia powinien być gdzieś przyczepiony czy luźno latać.

Na razie spróbuje rozłożyć uchwyc i zamontować od nowa sprężynkę taśmową. Jeśli ktoś to przerabiał będę wdzięczny za wskazóki

Opublikowano

diody powinny być w tylnej części uchwytu.jest tam otwór na nie.mocowania na zatrzaski małe

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź wszystko jasne, okazuje się w moim egzemplarzu ktoś coś kombinował wcześniej, podś cup holdera wisi na kabelkach, plastikowa obudowa umożliwiająca zamoconwanie zniknęła :),

uchwyt w trakcie podklejania mocowania sprężyny

Opublikowano

jak coś to mam takie diody podświetlające

Edytowane przez michcio28810

Opublikowano
  • Autor

Michcio28810 diody u mnie są, tylko nie ma całej tej plasitowej obudowy kórą mocuje się do tylnej ścianki cupholdera. Przewód też mam trochę skrócony bo u mojego kolegi w sedanie oprawka z diodami wychodzi z 4-5cm poza obreb kieszeni a u mnie wychodzi to krawędzi kieszeni. 

a tak na marginesie jeśli masz diody wraz z tą oprawkę to ile byś za to chciał,

 

Opublikowano

ja wiem że masz diody ale bez ich obudowy jest problem prawidłowo je zamontować.a za diody ja wiem, z 10zł +kw

Opublikowano
  • Autor

rozumiem, że 10+kw to za diody w oprawce, bo bez oprawki juz mam :)

Opublikowano

no tak tak.za takie cuś

http://05e5e6740622694bmed.jpg

Opublikowano
  • Autor

ostatnie pytanie,  masz sam plastik czy diody rowniez czy także caly uchwyt

michcio28810 odezwij sie 506097969, bedzie szybciej, lub podaj numer do siebie

 

 

Edytowane przez mKatzper

Opublikowano

mam cały uchwyt i same diody oddzielnie.nie rozbieram tych diód.dla mnie diody to całość-diody z obudową

https://a4-klub.pl/topic/401464-kubek-liftręczny-skórakratki-nawiewów/#comment-5149545

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.