Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 B8 mała czarna ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na poczatku chciałbym się z wszystkimi przywitać.

 

Od kilku tygodni stałem się właścicielem tej oto czarnulki.

Audi trafilo do mnie całkowicie przypadkiem.. w moje poprzednie auto wjechał mi w tył ubezpieczalnia wypłaciła mi dobre pieniadze wiec dolozyłem co mialem i jest ten golasek.

 

Z rzeczy ktore chcialbym zrobic na teraz to :

 

Zablokowane drzwi pasazera i tyl - ( naprawione dzieki waszej pomocy )

 

Wymiana uszczelki i czyszczenie EGR.

Wymiana plynu hamulcowego ( problem z szarpaniem przy ruszaniu )

Nowy komplet opon.

Zmiana zarowek na Ledy.

 

To takie sprawy na poczatek.

 

A teraz kilka fotek.

Co sadzicie o ledach w zderzaku ? Kolo halogenow? Dodaje jedno zdj

df5779661ce9e938dab86ee588e8b345.jpg11a28ed0678a1e6acf79f97c3f15063c.jpg26207e3a23502fb04d762ff916e77955.jpg650bc571bd360892f3321fd8d167ad55.jpgfb9f8a48e5c77aeeaef74b6f82958bd6.jpgfde13c0d8100651f44932342e07b61c3.jpgba154cd7d077719670e64629ad61b170.jpg8c3383fe161dbeb04472f8c160f2e162.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Po co ci te ledy koło halogena?
Daj sobie z nimi spokój

Opublikowano

Gratulacje zakupu.

Fajne autko:thumbup1:

Daj zdjęcia środka.

Te ledy to sobie odpuść, lepiej zmień światła :P

Powodzenia w modzeiu

Opublikowano
  • Autor

A czy lampy mozna bez problemu zmienic ? Czy pasuja bez zadnych przerobek?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lampy same w sobie pasują bez przeróbek.

Ale trzeba by było jeszcze dołożyć spryskiwacze do ksenonów.

Edytowane przez tomo.td

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek ze srodka. e825463c3ff1c0629b997ea8e3173c0d.jpg8d2c1bd0a01a79fa6d6b622cc34f2294.jpg76d9ce29fe6f6aeaa6441ad86c928f54.jpg5c91982282adc2e20f0241ef3780b91e.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

 

Opublikowano

co do lamp to tez miałem H7 u siebie i trochę problemu jest :P bo modul/sterownik nie ma opcji bixenon i musialem wymienic na inny plus zmiana chyba vinu w ASO

Opublikowano
  • Autor

No wlaśnie tez czytałem ze troche zabawy jest. Jak na razie to najpotrzebniejsze rzeczy a potem zobaczymy. :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jest jest :) też zadowolony kupiłem przód bixenon led a tyl neony :) a tu później rozczarowanie :D a widze ze u Ciebie to tamo co u mnie :) moduł plus vin to jakies 800-1000zl dodatkowo oprócz lamp :) ale pozniej mozesz juz różne rzeczy dokładac :)

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie nie mialem wiecej zeby dolozyc na lepsze wyposazenie a auto bylo potrzebne. Pozyjemy zobaczymy. Dobrze wiedziec ze to wszystko robiles to bede wiedzial gdzie sie zglosic :D

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Bardzo dawno nie bylo mnie w tym temacie a sporo zmieniło sie w moim aucie.

zmiany :

Siedzenia komplet sline skora/alkantara

Felgi Audi 18" 

Nowy wzmacniacz i subwoofer.

System CarPlay

Zawieszenie Eibach Pro kit + amorki KYB

czekam wlasnie na grill plastry miodu wiec niedlugo znow dlubanie.

 

IMG_2045.JPG

IMG_1989.jpeg

IMG_2002.jpeg

IMG_2004.jpeg

IMG_2025.JPG

IMG_2040.JPG

IMG_2049.JPG

Opublikowano
11 godzin temu, ChinQuan napisał:

(...)

System CarPlay

(...)

IMG_2025.JPG

 

 

Możesz napisać jak to zostało zrobione? Możliwy też jest AndroidPlay?

Edytowane przez AndyN

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, AndyN napisał:

Możesz napisać jak to zostało zrobione? Możliwy też jest AndroidPlay?

Tak mozesz to poloaczyc z androidem i IOS.

Na alli kupilem carplay to taki box ktory wpinasz miedzy oryginalne systemy.  Dziala elegancko. Mozesz podlaczyc kamerki przod tyl wyjscie hdmi/usb 

Opublikowano

Masz może link na Ali?

Opublikowano
  • Autor

Tylko poczekaj z cena. Na ali ceny bardzo skacza. Ja kupowalem to za 176f. teraz widze 225.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Doszedł i został zamontowany grill plastry miodu i kratki przy halogenach. 

 

 

872CCACB-FA98-4163-9876-7740C5D79916.jpeg

E08630FD-35E0-40E7-B16A-0E19E688AD64.jpeg

D4D126D4-C60A-495C-B01E-564EAFAE3A45.jpeg

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tutaj nie bylo. Jakos nie jestem stworzony chyba do pisania takich tematow.

Moje auto wyglada obecnie tak.

IMG_5488[1].JPG

IMG_5492[1].JPG

IMG_5498[1].JPG

IMG_5494[1].JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.