Treść opublikowana przez ChinQuan
-
AUDI A4 B8 mała czarna ;)
Dawno mnie tutaj nie bylo. Jakos nie jestem stworzony chyba do pisania takich tematow. Moje auto wyglada obecnie tak.
-
AUDI A4 B8 mała czarna ;)
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
- AUDI A4 B8 mała czarna ;)
Tylko poczekaj z cena. Na ali ceny bardzo skacza. Ja kupowalem to za 176f. teraz widze 225.- AUDI A4 B8 mała czarna ;)
https://pl.aliexpress.com/item/4000808618740.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6c6f5c0fVI9mtk Prosze- AUDI A4 B8 mała czarna ;)
Tak mozesz to poloaczyc z androidem i IOS. Na alli kupilem carplay to taki box ktory wpinasz miedzy oryginalne systemy. Dziala elegancko. Mozesz podlaczyc kamerki przod tyl wyjscie hdmi/usb- AUDI A4 B8 mała czarna ;)
Bardzo dawno nie bylo mnie w tym temacie a sporo zmieniło sie w moim aucie. zmiany : Siedzenia komplet sline skora/alkantara Felgi Audi 18" Nowy wzmacniacz i subwoofer. System CarPlay Zawieszenie Eibach Pro kit + amorki KYB czekam wlasnie na grill plastry miodu wiec niedlugo znow dlubanie.- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
18" 8w0601025r 5x112 et40- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Odboje tez zamówiłem od s line mam nadzieje ze to wszystko będzie razem pasować. Możesz tego dzika oznaczyć chciałbym podpytać żeby się upewnić przez rozkręceniem auta ?- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
A masz może nr części? Mam nadzieje ze nie sknocilem nic i wszystko będzie pasować. a swoją droga co z odbojami? Wymieniałeś czy zostały? Masz s line czy nie?- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
tak eibach pro kit montuje i zestaw przod tyl KYB amorkow- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
W piątek montuje właśnie KYB mam nadzieje ze warto- Odboje i oslony
Jak dla mnie bardzo pocieszająca opinia! Dziękować. zakladam eibach + amortyzatory kayaba wiec mysle ze posłużą długi czas. Daj znać w tym poście co z odbojami może komuś się kiedyś przyda. powodzonka- Odboje i oslony
I jak byłeś zadowolony z eibach? Później pomyślałem ze mogłem jakieś inne sprężyny zamontować i zejść troszkę niżej skoro zmieniam amortyzatory. Tak te -40mm. mam nadzieje ze na eibachach będzie idealnie- Odboje i oslony
Zakładam eibach pro kit i amorki sportowe. zamowilem odboje od sline najwyżej odeśle spowrotem- Chinski android
Zaryzykowalem I zamontowalem to u siebie. Jestem zadowolony jak na razie. CarPlay dziala szybko wyswietlacz bardzo czytelny na nawigacji. Aplikacje do muzyki. Nawet EQ mozesz sobie ustawic pozmieniac. Podlaczenie tez bez problemu. Klonowanie ekranu troche slabe ale dziala.- Oklejanie/Malowanie Listw ozdobnych
- Odboje i oslony
No dlatego nie chce mi się wierzyc ze będą te odboje. czytalem ze niby można jezdzic na seryjnych ale nie wiem w jakim stanie są moje amorki a wolałem dopłacić do nowych amortyzatorow niż płacić 2x za robociznę. Tutaj biorą około 1000zl za wymianę ( 200 f ) jakie ceny w Polsce?- Odboje i oslony
Pisałem do eibach i niby jeśli jest potrzeba wymiany odbojow to będą w pudełku. Jeśli ich nie ma znaczy ze seryjne będą ok. mam nadzieje ze ktoś się wypowie jeszcze dzisiaj jak to wyglądało u niego- Odboje i oslony
No wlasnie nie chciałbym tego robić na Janusza. Koszt odbojow jest znikomy. Nie wierze ze nikt nie wie jakie powinny być ? kurde w sumie osłony to chyba w zestawie moglbyby być :/- Odboje i oslony
No niestety nie ma. Kupiłem osobno sprężyny i osobno amorki. Wiesz może jaka wysokość powinny mieć nowe odboje? musze wymienić przednie i tylnie ta?- Odboje i oslony
Witam. przymierzam sie do wymiany sprezyn i amorkow obnizajacych. mam zawieszenie komfort czy moglby mi ktos podeslac jakie musze kupic doboje i oslony? One musza byc nizsze. Te od sline beda ok ? - AUDI A4 B8 mała czarna ;)