Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oklejanie/Malowanie Listw ozdobnych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chcialbym prosic was o porade.

Mysle nad oklejeniem listw ozdobnych w moje audi. ( obecnie mam srebrne ) Chodzi o te na drzwiach i na liczniku.

Myslalem zeby pomalowac to na piano black ale czytalem ze bardzo mocno widac na tym zabrudzenia palce itd.

 

Pomyslalem tez zeby okleic to folia czarny carbon/szczotkowane aluminium ale czarne.

Co myslicie? Moze ktos juz robil to u siebie? Jakies zdjecia?

 

Pozdrawiam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć,

nie maluj tego. Oklejanie folią 3M jest banalnie proste, ta folia bez grzania układa się idealnie. Poszukaj 3M 2080 czarny połysk - dla przykładu + rakla z filcem + nożyk do tapet/skalpel + opalarka na finisz. Nawet nie musisz dekorów demontować, docinasz prostokątne odcinki folii przykładasz na 1 końcu i odklejając zabezpieczenie od strony klejonej dociskasz raklą przez środek, później lecisz zaokrąglenia, brzegi i docinasz nadmiar skalpelem. Można też zdemontować dekory ale warto je w coś chwycić do aplikacji folii, albo pożyczyć trzecią rękę :)

Opublikowano
  • Autor
Teraz, hectic napisał:

Cześć,

nie maluj tego. Oklejanie folią 3M jest banalnie proste, ta folia bez grzania układa się idealnie. Poszukaj 3M 2080 czarny połysk - dla przykładu + rakla z filcem + nożyk do tapet/skalpel + opalarka na finisz. Nawet nie musisz dekorów demontować, docinasz prostokątne odcinki folii przykładasz na 1 końcu i odklejając zabezpieczenie od strony klejonej dociskasz raklą przez środek, później lecisz zaokrąglenia, brzegi i docinasz nadmiar skalpelem. Można też zdemontować dekory ale warto je w coś chwycić do aplikacji folii, albo pożyczyć trzecią rękę :)

Dzięki za odpowiedz ale temat już dawno ogarnięty. 

500DF519-72EA-45F0-A15D-29B1D73CE676.jpeg

EA2DD3DB-739B-4E05-BE8F-3E4070E6B84E.jpeg

Opublikowano

no i bardzo ładnie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć mógł byś opisać jak to robiłeś?? Wygląda bardzo fajnie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ściągnąć ramkę wokół wyświetlacza ? Jest na wcisk tylko? Ten plastik gdzie jest między innymi przycisk od świateł awaryjnych. 

SmartSelect_20201109-213506_Chrome.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć,  również mam zamiar okleić czymś standardowe dekory, Black piano odpada, kupiłem ori osłonę na tunel, znać na nim każdą rysę czy kurz (zdjęcie nieaktualne), dobrze, ze kompletu nie wziąłem. Myślałem nad szczotkowanym aluminium, tyle ze w wersji czarnej, szkoda że  takich nie wypuścili. Pozostaje więc folia, słyszałem też ze są firmy oklejające dekory zamszem czy czymś w tym stylu, ma to może ktoś z was i pokażę jak wygląda? A z tymi foliami do jak z trwałością? received_499661747530507.jpeg.65a985e7ba39ab62d02546f33d566d5a.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.