Treść opublikowana przez pinki192
-
Regulacja położenia halogenu
Hmm.. o dziwo halogen wydaje się siedzieć solidnie . Może w takim razie ta kratka jest jakaś źle dopasowana.
-
Regulacja położenia halogenu
Witam Czy w a4 b8 z przed liftu jest możliwość regulacji położenia halogenu ?? Od zakupu miałem połamaną prawą kratkę więc kupiłem dwie nowe ( zamienniki z chromowaną obwódką ). Tam gdzie kratka była dobra, po założeniu nowej otwór w kratce pasuje na halogen niemal jak w oryginale. W tej która była połamana jest spora szpara ( 2 cm) tak jak by halogen był cofnięty do tyłu lub przekrzywiony w poziomie . Pozdrawiam
-
wyciek płynu spryskiwaczy
-
wyciek płynu spryskiwaczy
Mam jeszcze jedno pytanie. Dziś na postoju z zapalonym światłami pryskałem na szybę kilka razy ale ani razu nie uruchomiły się spryski reflektorów. Co jaki czas się one załączają??? Psikałem kilka razy, dłuższa chwile.
-
wyciek płynu spryskiwaczy
U Ciebie ciekło z przewodów?? Myślałem że to pompka może puszczać.
-
wyciek płynu spryskiwaczy
Trochę odgrzewam, ale czy rozwiązałeś może problem ?? Również kapie mi przy kole. Pozdrawiam
-
Ustawienie ramion wycieraczek
Jeszcze mam pytanko jedno. Da radę to zrobić samemu na zewnątrz przed blokiem?? Mam ściągacz, klucze , ale nie mam garażu:/ czy ciężko to idzie i trzeba się długo bawić z tym ??
-
Ustawienie ramion wycieraczek
Frez zerwales na ramieniu czy trzepieniu ??
-
Ustawienie ramion wycieraczek
-
Ustawienie ramion wycieraczek
Rozwiązales może problem?? Mam to samo i nie wiem jak wybrnąć:/
-
Dobrzy chiptunerzy
Dzień dobry Chce zrobic chip a4 cagc mam na oku 3 tunerów w mojej okolicy : SynekTune ,Emsetup , Kreator mocy. Czy możecie mi powiedzieć czy ktoś was robił u nich swoją b8 i poleca któregoś?? Pozdrawian
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dzień dobry Chce zrobic chip a4 cagc mam na oku 3 tunerów w mojej okolicy : SynekTune ,Emsetup , Kreator mocy. Czy możecie mi powiedzieć czy ktoś was robił u nich swoją b8 i poleca któregoś?? Pozdrawian
-
Oklejanie/Malowanie Listw ozdobnych
Cześć mógł byś opisać jak to robiłeś?? Wygląda bardzo fajnie.
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Witam Zastanawiam się nad kupnem a4 b8 . Mam pytanie jaka to wersja MMI ?? Mam tylko takie zdjęcie . Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Proszę o rozkodowanie kodu vin. WAUZZZ8K4AN065569 Pozdrawiam