Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stopiony bezpiecznik


MistrzunioN1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowy i 2 tyg temu jestem chyba szczesliwym posiadaczem audi a4 b5 z motorem 1.8 w wersji avant. Moj problem wydarzyl sie w piatek. Stojac na odpalonym silniku ( beznyna + lpg ) z wlaczonym gazem. Nagle zaczelo dymic sie z bezpiecznikow. Od razu zgasilem autp i okazalo sie ze stopil sie bezpiecznik nr 28 od pompy paliwa. Nie wyskoczyl nie spalil sie tylko sie stopil co wydalo mi sie od razu powaznym problemem. Od razu chcialem bezpiecznik i to co z niego zostalo wyjac, ale problem okazal sie wiekszy bo stopilo sie rowzniez gniazdo oraz delikatnie stopily sie rowzniez gniazda z nim sasiadujace. Auto odpalilem awaryjnie z instalacji gazowej ( Esgi ). Dojechalem do domu, mechanik powiedzial ze odpalajac awaryjnie na gazie moze to chwile potrwac na zimnym silniku ale nic nie moze sie stac. Prosilbym o porade co moze byc przyczyna takiej usterki oraz o opinie czy odpalajac auto z gazu awaryjnie moze narazic silnik czy tez sama jnstalacje na szwank. Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na gazie możesz odpalać, każdy program ma inną wartość, którą możesz przeznaczyć na awaryjne odpalanie na gazie.

U mnie w KME Nevo mogę do 50 razy odpalić awaryjnie na gazie.

Z tym bezpiecznikiem jak sam nie umiesz tego naprawić to oddaj do elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...