Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zamykaniem szyby pasażera


greego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu pojawił mi się problem z zamykaniem szyby pasażera w A4 B6 avant 2004r. Szyba otwiera się bez problemów, jednak niekiedy gdy chcę zamknąć to albo trzeba trzymać przycisk zamykania ( zarówno kierowca jak i pasażer ) albo wystarczy nacisnąć raz ( kierowca pasażer ). W momencie gdy szyba się zamknie całkowicie od razu opuszcza się jakieś 10 cm. I tak w kółko aż w końcu zamknie się cała. Czy ktoś miał taki problem ?? ( w drzwiach wymieniany był mechanizm cały do szyby bo stary szlag trafił ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda na to że chyba nikt nie ma takiego problemu :D więcej :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam przypadek!!!

zauważ, ze jak szyba się nie chce zamknąć wystarczy otworzyć drzwi i wszystko wraca do normy.

ja juz to wybadałem u siebie, ale ciagle nie mam czasu tego naprawić, bo powód jest blachy,  źle wyregulowana ramka, albo źle osadzona szyba w tych plastikach trzymających szybę 

(szyba przy domykaniu źle się układa, to powoduje opór i auto odczytuje to jako możliwość przytrzaśnięcia palca dlatego się opuszcza szyba)

jeśli nie trwa to od dawna to wystarczy poprawić ramkę lub/i mocowanie szyby,  gorzej jeśli to zlekceważysz to rozwali ci mechanizm i znowu wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...