Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ktoś zerknie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silnik  afn ,,Chodzi o kiepskie odpalanie ,głośna praca.,dziwny zapach spalin ,,,dynamicznych nie robiłem bo przyspieszenie jest ok 

statyczne 

http://vaglog.pl/log-023_yu3QcX.html

http://vaglog.pl/log-013_zUF1n.html

http://vaglog.pl/log-004_05FnCv.html

http://vaglog.pl/log-003_I2wH5n.html

http://vaglog.pl/log-000_4HWpl.html

bassic settings

http://vaglog.pl/log-003_3oGMZ9.html

http://vaglog.pl/log-000_doVNL.html

http://vaglog.pl/log-011_Xns9MUz.html

http://vaglog.pl/log-004_X6bTB.html

Edytowane przez Jacek31

Opublikowano

a jaka dawka paliwa? log 001 statyczny nie ma.. oczywiście silnik nagrzany 

A kiedy kiepsko pali zimny , ciepły ?robiłeś  vagiem test czujnika temperatury? dobrze wskazuje na blat i do ECU 

Głośna praca hmmm kąt troszkę przyspieszony ale nie dużo 

Opublikowano
  • Autor

prosze,,,,na blacie temp pokazuje ok ,ogólnie czasem pali na dotyk a czasem chce odrazu tylko nim tak dziwnie szarpie,

 

IMG_20170820_141605-zmniejszajka_pl.jpg

IMG_20170820_141729-zmniejszajka_pl.jpg.5aafe5d86540b1b52f81e8742c9df3cf.jpg

Edytowane przez Jacek31

Opublikowano
  • Autor

Auto czasem jak nie złapie odrazu i zbyt szybko odpuszcze rozrusznik to dziwnie kuleje szarpie i stuka ,, a czasem na dotyk pali 

może coś z rozrządem panowie ?albo z pompą ? bo nastawnik był kręcony bo ta śruba na specjalny klucz jest zmieniona , były właściciel wymieniał 

 

Opublikowano
  • Autor

http://vaglog.pl/log-003_I2wH5n.html

w tym logu jest chyba problem z maf , ale czy ma to coś z odpalaniem ?

Opublikowano
17 minut temu, Jacek31 napisał:

http://vaglog.pl/log-003_I2wH5n.html

w tym logu jest chyba problem z maf , ale czy ma to coś z odpalaniem ?

W tym logu przepływka Ci troche zadużo mierzy 520-530 na biegu jałowym troche duzo ale raczej nie ma to wpływu na odpalanie 

Ja bym zwiekszył dawkę paliwa  (nastawnikiem )tak na 3,2 -3,4 i zobaczył czy jest porawa ..

Opublikowano
  • Autor

ogólnie jest tak że jak odłącze czujnik temp to łapie szybciej ,,,,,, 

czy po tych logach można stwierdzić że rozrząd jest ok ?

 

Opublikowano

zrób jeszcze test Vagiem  czujnika na ciepłym i na zimnym czy wartości są zbliżone ECU mas blocks 007 i instrument 003 -blat 

powinny być wartości zbliżone jedna do drugiej 

Opublikowano
  • Autor

temperatury są takie same ,

http://vaglog.pl/log-003_7lY72.html

jużmi brak pomysłów , wtryski ? pompa ? rozrząd :(

Opublikowano
  • Autor

OLIVER  podniosłem dzisiaj dawkę paliwa na na 3,2  3,4 lecz nic to nie dało , na tej dawce 3,2i 3,4 lekko telepało silnikiem na wolnych obrotach 

więc zmniejszyłem dawkę na 4,6 i jest poprawa , silnik nie ma wibracji chodzi równiej , ciszej  ,i częsciej lżej odpala no ale na mocy trochę stracił czym to jest spowodowane?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie jeszcze jedno pytanie ,,,,,, dlaczego co parę dni muszę ustawiac kąt wtrysku ? 

ustawiłem  na 51-52 a po paru dniach jest 42-44

dzisiaj znowu ustawiłem na 51 wszystko było ok , a po godzinie poszłem i pokazuje 60-63

nie ma dużych skoków, auto nie dymi ,ma moc 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.