Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] napraw klimatyzacji, warsztaty, co? gdzie? ile? prośba o pomoc


kns3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Co prawda jeszcze zime mamy.. Ale korzystając, że serwisy raczej nieduży ruch jeszcze mają postanowiłem naprawić niedziałającą klimatyzacje w moim Audi.

Sprawa wygląda następująco. Latem nabijana klima, ale czynnik bardzo szybko uciekł. Podczas napełniania wszystko niby ślicznie działało.. Żadnych spadków ciśnienia, sprężareczka jak nowa. Klima podziałała do następnego dnia;)

Ponowna wizyta w warsztacie.. stwierdzili wyciek.. najprawdopodobniej gdzieś wewnątrz auta. Szczęśliwie już nic za to specjaliści nie skasowali:) Ale co do trafności speców oceny też pewien nie jestem.

W Warszawie byłem w dwóch warsztatach, zasugerowałem, że prawdopodobnie wewnątrz wyciek. W odpowiedzi koszty około 1000-1200pn. Niemało. Jednak gdy dokładnie obejrzą... może okaże się, ze to gdzieś w przegrodzie silnika ;/ będzie taniej;)

Zatem, może macie sugestie, co? Gdzie? Jak? Naprawiać?

Jeśli wymiana wewnątrz to najprawdopodobniej parownik dziurawy (jaka cena nowego i gdzie w Wawie można szybko i tanio dostać?)

Może znacie warte uwagi profesjonalne zakłady mechaniczne, które sprawnie przeprowadzą naprawę.

Proszę o poradę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...