Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Problem po odblokowaniu pełnego FIS'a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewien problem ,po dolozeniu pleniego fis wyskoczyl mi blad hamulca "bremes" wszystko sie udalo zakodowac, tylko tego nie mozna, zeruj to kodowanie z tego powodu swieci esp i abs i ikonka recznego mruga, nie moge sobie z tym poradzic prosze o pomoc pzdr

* Od kiedy to w dieslach montuje się LPG ? Tak wynika z Twojego profilu - Łukasz

Opublikowano

uzyj jakiejs interpunkcji bo nie za bardzo wiadomo o co chodzi.. :blink:

Opublikowano

zrobiłeś wszystko według instrukcji która jest tutaj ?? => http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html

przyjedź na spota krakowskiego w Niedziele to moze coś sie uda wymyśleć :decayed:

Opublikowano

Trzeba odpowiednio wszystko zakodować i będzie dobrze.

Ten post zawiera m.in. informacje co musisz zrobić:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html;msg285038#msg285038

Przede wszystkim zobacz jakie są błędy.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zrobilem tak jak nalezalo weglug tycjh postow z klubu i to kilka krotnie ale dalej swieci ten blad hamulca nie mam abs i kontrora trakcji nie dzial.

Opublikowano

Wszystko zrobilem tak jak nalezalo weglug tycjh postow z klubu i to kilka krotnie ale dalej swieci ten blad hamulca nie mam abs i kontrora trakcji nie dzial.

Jeszcze raz powtórzę sprawdź błędy i zrób to samo co w linku co Tobie podesłałem (m.in. poza aktywacją tempomatu).

Musisz zrobić dokładnie tak jak jest to opisane.

Opublikowano
  • Autor

zrobilem wlasnie z tego ci mi wyslales kilka krotnie fis sie odblokowal ale przy kodowaniu abs cos go zeruje spowrotem i wyskakuj bledy wieczor jade podloczyc go do innego goscia zobaczymy czy on cos wymysli[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 15:52_________________________________________________Witam dalej mi ten blad wyskuje 1044 778 wykasowac sie da ale powracaja dalej nie mozna znalez przyczy ny

Opublikowano

Problem zostal rozwiązany na spocie , kodowalismy wszystko jeszcze raz i problem znikł :gwizdanie:

zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.