Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem po odblokowaniu pełnego FIS'a


marezo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem ,po dolozeniu pleniego fis wyskoczyl mi blad hamulca "bremes" wszystko sie udalo zakodowac, tylko tego nie mozna, zeruj to kodowanie z tego powodu swieci esp i abs i ikonka recznego mruga, nie moge sobie z tym poradzic prosze o pomoc pzdr

* Od kiedy to w dieslach montuje się LPG ? Tak wynika z Twojego profilu - Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś wszystko według instrukcji która jest tutaj ?? => http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html

przyjedź na spota krakowskiego w Niedziele to moze coś sie uda wymyśleć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odpowiednio wszystko zakodować i będzie dobrze.

Ten post zawiera m.in. informacje co musisz zrobić:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html;msg285038#msg285038

Przede wszystkim zobacz jakie są błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobilem tak jak nalezalo weglug tycjh postow z klubu i to kilka krotnie ale dalej swieci ten blad hamulca nie mam abs i kontrora trakcji nie dzial.

Jeszcze raz powtórzę sprawdź błędy i zrób to samo co w linku co Tobie podesłałem (m.in. poza aktywacją tempomatu).

Musisz zrobić dokładnie tak jak jest to opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem wlasnie z tego ci mi wyslales kilka krotnie fis sie odblokowal ale przy kodowaniu abs cos go zeruje spowrotem i wyskakuj bledy wieczor jade podloczyc go do innego goscia zobaczymy czy on cos wymysli[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 15:52_________________________________________________Witam dalej mi ten blad wyskuje 1044 778 wykasowac sie da ale powracaja dalej nie mozna znalez przyczy ny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem zostal rozwiązany na spocie , kodowalismy wszystko jeszcze raz i problem znikł :gwizdanie:

zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...