Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwony wykrzyknik ?


Marcin1985KRK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie !

Audi a4 1.9 tdi 130 km multitronic. Po krótce opisze problem. Wczoraj w piatek na desce zaświeciła mi się kontrolka (o) -wiadomo stan klocków itd. dodatkowo też zaświeca mi sie sporadycznie  kontrolka od esp,która gaśnie po wyłaczeniu i ponownym właczeniu silnika.Pojechałem do mechanika do którego jeżdzę od lat i co się okazało przednie klocki do wymiany,z prawej strony tłoczek wymieniony,z tyłu wyymienione tarcze i również klocki. Po zrobieniu komunikat zgasł. więc było wszystko super. Dodatkowo podpieli autko pod komputer i wyskoczył bład świateł stopu,co też objawia sie komiunikatem esp -dodam że swiatła stop świeciły normalnie więc wykasowali bład ale powiedzili ze i tak czujnik musze wymienić  bo będzie szwankował i druga sprawa ze ma tez wpływ na moc jesli chodzi o automaty. Wracając do domu przez te pare klimetrow było wszystko ok. Dziś rano pojechalem oddac autko na czyszczenie tapicerki i okresowo co jakiś czas wyskakiwał mi CZERWONY WYKRZYKNIK na desce  i gasł po 3 sekundach i tak klilka razy.Również zapalił mi esp. I teraz pytanie Panowie ? nie zdązyłem juz zobaczyc jak poziom płynu hamulcowego i czy może mieć to wpływ na ten czerwony wykrzyknik i czy nawalający ten czujnik od esp też moze miec wpływ na wykrzyknik ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tak miałem dolałem płynu dosłownie "kapke" i spokój. Pozdro

Edit: Dodam, że mam manuala ale myślę, że to bez różnicy

Edytowane przez Raamboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...