Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze światłami przeciwmgłowymi


Butless69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Audimaniaków.

Pojawił mi się problem, od początku kiedy kupiłem auto vag wyrzucał mi bład włącznika świateł. Halogeny nie działały oraz światła zapałały sie odrazu po przekręceniu zapłonu. Nie dało się ich wyłączyć.

Wymieniłem w dniu wczorajszym przełącznik z takim samym s/n. Poprawił się aspekt z wyłączaniem świateł oraz podświetlania tablic. Czyli działało przełączani z opcji 0 - 1 -2

Lecz nie do końca działaja halogeny przód tył, ponieważ załączają mi się tylko i wyłącznie w pozycji 1 gdy świecą postojówki. Prosiłbym was o pomoc w tej sprawie. Czy to cos z kodowaniem?

Oraz może ma ktoś jakiś tutorial jak się dobrać do manetki od świateł długich i kierunkowskazów? Chciałbym prześwietlić styki ponieważ światła długie działaja mi tylko w pozycji chwilowej , odchylenie manetki nie powoduje żadnej reakcji w tym przypadku nawet na tablicy nie pojawia się ikonka długich świateł.

Dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby włączyć halogeny, światła muszą być włączone minimum na pozycyjne.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzi o to , ze halogeny włączają się w pozycji 1 a juz w pozycji 2 gdy są włączone światła mijania już halogeny nie świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że kupiłeś włącznik "chinola" pewnie z all.... za 4 dyszki? Jeżeli tak to proponuję inwestycję w oryginalny włącznik. Albo używkę i zmieniasz front na ten z chinola. Przerabiałem temat kilka dni temu. Walczyłem z diodami w starym włączniku. W końcu się wkurzyłem i zakupiłem właśnie chinola. Co się okazało? Ta sama sytuacja co u Ciebie. Z dwóch złożyłem jeden. Z chinola użyłem tylko płytkę i front, a resztę użyłem ze starego oryginalnego. Pozdro

03.JPG

Edytowane przez Raamboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...