Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szumi mi w prawym kole


Gość peter19854

Rekomendowane odpowiedzi

Gość peter19854

witam

dzis uslyszulem cos denerwujacego w moim a4mianowicie jadac od predkosci 35km/h wzwyrz to slysze szumienie z prawego kola ,szumienie wzrasta wraz z predkoscia po nacisnieciu sprzegla i wrzuceniu na luz przy predkosci 80 km/h tez szumi jak i na biegu jezeli bylo by to lozysko to powino miec luzy>>????biorac auto na podnosnik (przod)mialem na luzie i krecilem lekko kolem 4 razy cos przeskoczylo , odglos ja by śruba sie urywala dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis uslyszulem cos denerwujacego w moim a4mianowicie jadac od predkosci 35km/h wzwyrz to slysze szumienie z prawego kola ,szumienie wzrasta wraz z predkoscia po nacisnieciu sprzegla i wrzuceniu na luz przy predkosci 80 km/h tez szumi jak i na biegu
wszystko wskazuje na łożysko
biorac auto na podnosnik (przod)mialem na luzie i krecilem lekko kolem 4 razy cos przeskoczylo , odglos ja by śruba sie urywala
możliwe że hałasuje przegub gdyż jest pod dużym kątem po podniesieniu na podnośniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na łożysko :exclaim:

jezeli bylo by to lozysko to powino miec luzy>>????

Zawsze można poczekac, a luz napewno się pojawi :wink: a tak poważnie to najwidoczniej łożysko dopiero zaczyna szwankowac i wyczuwalnego luzu jeszcze nie ma.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peter19854

mam nowe wiesci wrocilem od mechanika (byly moj sasiad)stwierdzil ze poszly lozyska z prawej strony strzela i szumi w dodatku ta sroba na srodku kola jest bardzo goraca z lewej strony to samo wymienie 2 od razu wymiana za lozysko 50zl i 60zl za lozysko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to moze byc jak lekko terkocze tylnie kolo.? Slychac tylko na pocztku na nierownej drodze.

[ Dodano: 04-04-2007, 18:17 ]

Wlasnie podnioslem kolo, zaczelem obracac i slychac, ze cos ociera. Ale dokladnie co to juz sam nie jestem w stanie stwierdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...