Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąż odmy


lukcy77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos może podpowiedzieć mi jaki nr ma waż odmy zaznaczony na zdjeciu ? I podobno tam jest jakis kruciec tak mi w aso powiedzial tylko nie mam pojecia jak on wyglada. aui.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego!!! A na jakiej podstawie chcesz uzyskać pomoc ? na podstawie fotki ? bo ani profil ani post nic mi nie mówi poza tym ze masz B7 :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz ze to diesel ? Jak widac na foto to 4 czy nie 6. wiec juz mozesz sie domyslec ze 2.0 tdi. Ale skoro tego nie wiedziales to tymbardziej raczej nie pomozesz mi w ustaleniu nr czesci. Silnik bpw. w etce nie ma nr czesci stad moje pytanie tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukcy77 napisał:

Nie widzisz ze to diesel ? Jak widac na foto to 4 czy nie 6. wiec juz mozesz sie domyslec ze 2.0 tdi. Ale skoro tego nie wiedziales to tymbardziej raczej nie pomozesz mi w ustaleniu nr czesci. Silnik bpw. w etce nie ma nr czesci stad moje pytanie tutaj. 

Chłopie ..Wyluzuj Chcesz konkretnej i rzetelnej pomocy  to udziel wyczerpującej informacji co do rocznika -kodu silnika i td..

Te dane są potrzebne do konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie 

Zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał a prosisz się o numer części ...Powiem Ci tylko tyle że nie umiesz szukać jesli masz etkę bo dla silnika BPW jest numer przewodu odpowietrzającego I tego oznaczenia (BPW )właśnie mi brakowało by Ci podać odpowiedni numer ..Ale swoim zachowanie na niego nie zasługujesz ode mnie i szukaj sobie  dalej...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: Boże. Ten nr to ja dawno znalazlem ale to nie pasuje. i stad pytanie o kruciec bylo.. Wgl sie nie udzielaj jak masz zamiar filozofowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, lukcy77 napisał:

:facepalm: Boże. Ten nr to ja dawno znalazlem ale to nie pasuje. i stad pytanie o kruciec bylo.. Wgl sie nie udzielaj jak masz zamiar filozofowac 

Chłopie Przeczytaj sobie swojego pierwszego posta o co Ty prosisz .Nawet zaznaczyłeś strzałką   A o króćcu to wspomniałeś że  Ci powiedzieli w ASO . I dobrze Ci powiedzieli bo tam jest króciec do którego ten przewód odpowietrzający wchodzi . pokazuje to etka . Powiem Tak , jeszcze mi się nie zdarzyło by część zakupiona na podstawie numeru z etki  (rocznik ,kod silnika itd,) nie pasowała do danego modelu , Jak to Ty opisałeś wyżej . Ja nie filozofuje jak to nazwałeś ,chciałem pomóc i to pomóc z głową ale jak widzę Ty tego nie lubisz .Patrząc na twój profil Jesteś trzy dni z podróżą na forum a zachowujesz się jak ..nie będe pisał kto 

Edytowane przez OLIVER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...