Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpanie przy ruszaniu 2.0tdi 177km CGLC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z moim Audi B8 lift 2.0Tdi 177km po przejechaniu jakiś 60-80km jak auto dobrze się rozgrzeje zaczyna szarpać w ostatniej fazie puszczania sprzęgła tylko z pierwszego biegu na zimnym jest wszystko Ok wiem ze to częsty problem B8 i A6 C7 ale czy uporał się już ktoś z tym raz na zawsze ??!

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Podpinam się pod temat. Po przejechaniu około 50 km i jazdy z 3 km w szarpie przy ruszaniu z jedynki i na całej budzie czuć drgania( jakby jechało się po koleinach lub felgi były kwadratowe  ☺) dodam tylko że dzieje się to na cieply silniku, na zimnym pracuje idealnie zero drgań, super przyspiesza nie trzęsie buda. Dodam tylko że mam do wymiany dwa górne wahacze z przodu i jestem po wymianie sworzni  dolnych. 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam to samo to już chyba wina sprzęgła.

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 24.10.2017 o 08:47, WojtekA6C7 napisał:

Witam mam problem z moim Audi B8 lift 2.0Tdi 177km po przejechaniu jakiś 60-80km jak auto dobrze się rozgrzeje zaczyna szarpać w ostatniej fazie puszczania sprzęgła tylko z pierwszego biegu na zimnym jest wszystko Ok wiem ze to częsty problem B8 i A6 C7 ale czy uporał się już ktoś z tym raz na zawsze ??!

 

Ogarnołeś temat tego szarpania

 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, bern napisał:

Ogarnołeś temat tego szarpania

 

Kupiłem przy 120tkm szarpało ,sprzedałem przy 220 dalej szarpało nic z tym nie robiłem, momentami przestawało .Sprzedałem auto koledze i mówi ze jest dalej to samo,

Opublikowano
W dniu 12.11.2021 o 07:29, WojtekA6C7 napisał:

Kupiłem przy 120tkm szarpało ,sprzedałem przy 220 dalej szarpało nic z tym nie robiłem, momentami przestawało .Sprzedałem auto koledze i mówi ze jest dalej to samo,

To nic nie robiłeś.Ja swoje sprzęgło jak przypalę to na jakiś czas mam spokój.Jest to trochę denerwujące ale też będę jeździł i nic nie wymieniał.

 

 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam mam podobny problem w multitroniku w A4 B8 2012. Podczas ruszania ciężko się zbiera, trzeba więcej gazu i ruszy ale z lekkim szarpnięciem, pod górkę tez ciężko podjechać. Czy coś ktoś z tym zrobił z was, czy np sprzęgło, czy raczej coś w skrzyni, mam już 200 tys zrobione, olej w skrzyni wymieniany co 60 tys. Nie spodziewałem się takich problemów, normalnie podczas jazdy raczej wszystko ok, ale ruszanie średni idzie. Miałem już wcześnie multitronika w A4 B7, miało 150 tys i żadnych problemów. 
jak możecie się podzielić informacjami, będę wdzieczny.

Edytowane przez przemograczyk
Błędy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.