Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z Webasto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, arturek986 napisał:

Tak jak Ci napisałem testy wykonawcze zrobiłem przed zdjęciem CP, ale uruchomić się nie dało przed zdjęciem CP

Rozumiem :) w takim razie zobaczymy co będzie u mnie :) Orientujesz się może czy webasto bardzo obciąża aku ?

Opublikowano
1 minutę temu, Gibons napisał:

Rozumiem :) w takim razie zobaczymy co będzie u mnie :) Orientujesz się może czy webasto bardzo obciąża aku ?

Szczerze to nie wiem, na razie mój akumulator daje radę, ale nie wiem czy przetrwa zimę bo wydaję mi się że jest od nowości.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, arturek986 napisał:

Szczerze to nie wiem, na razie mój akumulator daje radę, ale nie wiem czy przetrwa zimę bo wydaję mi się że jest od nowości.

Też mam od nowości. Ciekawi mnie czy używanie webasto przed krótkim odcinkiem jazdy bardzo osłabi aku.

Opublikowano
3 minuty temu, Gibons napisał:

Też mam od nowości. Ciekawi mnie czy używanie webasto przed krótkim odcinkiem jazdy bardzo osłabi aku.

Ja używam rano jak tempertura jest około zera lub poniżej, jade odcinek 5 km i na razie aku daje rade

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, arturek986 napisał:

Ja używam rano jak tempertura jest około zera lub poniżej, jade odcinek 5 km i na razie aku daje rade

Podmieniałeś sam czy mechanik ?

Opublikowano
3 minuty temu, Gibons napisał:

Podmieniałeś sam czy mechanik ?

Wymieniałem sam

Opublikowano
  • Autor

Na coś trzeba uważać ? jakieś wskazówki ? zdejmowałeś zderzak ? czy tylko osłone i "uchylałeś" nadkole ? Tam idzie też płyn tak ? jak sobie z tym poradziłeś ?

Opublikowano
20 minut temu, Gibons napisał:

Na coś trzeba uważać ? jakieś wskazówki ? zdejmowałeś zderzak ? czy tylko osłone i "uchylałeś" nadkole ? Tam idzie też płyn tak ? jak sobie z tym poradziłeś ?

Zdejmowałem zderzak i nadkole. Moim zdaniem nie da rady bez zdejmowania zderzaka. Nadkole można odchylić ale nie ma dużo roboty z jego zdjęciem więc wolałem zdjąć niż odginać, naciągać. Musisz mieć litr płynu do chłodnicy na dolewkę bo trochę ci poleci zanim zatkasz węże. Ogólnie jest sporo śrubek do odkręcenia, musisz mieć jeszcze opaski metalowe na podmianę bo nie wszystkie dałem radę tak zdjąć żeby można było je z powrotem założyć.

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, arturek986 napisał:

Zdejmowałem zderzak i nadkole. Moim zdaniem nie da rady bez zdejmowania zderzaka. Nadkole można odchylić ale nie ma dużo roboty z jego zdjęciem więc wolałem zdjąć niż odginać, naciągać. Musisz mieć litr płynu do chłodnicy na dolewkę bo trochę ci poleci zanim zatkasz węże. Ogólnie jest sporo śrubek do odkręcenia, musisz mieć jeszcze opaski metalowe na podmianę bo nie wszystkie dałem radę tak zdjąć żeby można było je z powrotem założyć.

 

Dzięki za info dam znać pod koniec tyg co tam wymodziłem :)

Opublikowano
1 minutę temu, Gibons napisał:

Dzięki za info dam znać pod koniec tyg co tam wymodziłem :)

Powodzenia :hi:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.11.2017 o 22:15, arturek986 napisał:

Powodzenia :hi:

Przełożyłem dzisiaj piecyk. Nawet sprawnie mi to poszło.

Teraz mam dwa błędy dotyczące ochrony komponentu w AUX. Też tak miałeś ? bo myślałem że ma być jeden. tamtych już nie ma. Napięcie sprawdzałem teraz pokazuje coś 11.9V chyba. (przedtem 16.9V) robiłem też test i wyszedł ok

Opublikowano
10 minut temu, Gibons napisał:

Przełożyłem dzisiaj piecyk. Nawet sprawnie mi to poszło.

Teraz mam dwa błędy dotyczące ochrony komponentu w AUX. Też tak miałeś ? bo myślałem że ma być jeden. tamtych już nie ma. Napięcie sprawdzałem teraz pokazuje coś 11.9V chyba. (przedtem 16.9V) robiłem też test i wyszedł ok

No to wszystko będzie OK.

Jak zrobiłeś testy elementów wykonawczych i wszystko poszło OK a błędy masz tylko związane z ochroną komponentu to musi wszystko śmigać po zdjęciu CP.

Z którego roku dorwałeś piec?

Edytowane przez arturek986

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, arturek986 napisał:

No to wszystko będzie OK.

Jak zrobiłeś testy elementów wykonawczych i wszystko poszło OK a błędy masz tylko związane z ochroną komponentu to musi wszystko śmigać po zdjęciu CP.

Z którego roku dorwałeś piec?

Gdzie jest rok napisany ?

Opublikowano
4 minuty temu, Gibons napisał:

Gdzie jest rok napisany ?

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba gdzieś było wybite na piecu

Opublikowano
  • Autor

Kurde nie zwróciłem uwagi, ale wygląda lepiej niż ten co miałem i to dużo ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.11.2017 o 22:02, arturek986 napisał:

No to wszystko będzie OK.

Wczoraj ochrona ściągnięta i webasto działa :) tak że jest git :)

Opublikowano
2 minuty temu, Gibons napisał:

Wczoraj ochrona ściągnięta i webasto działa :) tak że jest git :)

To super. 

Ile płaciłeś za CP

Edytowane przez arturek986

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, arturek986 napisał:

To super. 

Ile płaciłeś za CP

270zł brutto

Opublikowano
1 minutę temu, Gibons napisał:

270zł brutto

No to dobra cena.  Bo widziałem na B8 troop że ASO zwariowało z tymi cenami 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, arturek986 napisał:

No to dobra cena.  Bo widziałem na B8 troop że ASO zwariowało z tymi cenami 

Tak powariowali. Tam gdzie byłem jak dzwoniłem zawołali 850zł. Kolega załatwił mi rabat na 270zł więc nie było się nad czym zastanawiać. Początkowo komponent nie chciał przejść wyskakiwał ERROR ale potem poszło. Gość powiedział że mogło to też być coś z łączem. Fakture mam jakby co mam nadzieje że smutni panowie mnie nie odwiedzą hehe mówił że jak coś to tak do miesiąca przychodzą :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.