Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Schwarz Avant AWX 163KM RS6 18" ---> S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ponownie,

 

Może pamiętacie mnie jeszcze z czasów mojej B5. Po jej sprzedaży było kilka przygód z innymi markami, jednak zawsze czegoś brakowało.

Teraz wracam do Audi i do A4, konkretnie B6.

Póki co auto nie jest idealne, jednak już kilka niedoróbek zostało poprawionych (na dzień dobry moduł kierownicy...:kox:)

 

Z takich najważniejszych rzeczy to 1.9 TDI AWX 6 Biegowy manual.

Z ciekawszych opcji wyposażenia posiada:

-Program na 163 KM

-fotele SPEED S-line w pół skórze, elektryczne i podgrzewane

-RNS-D + BOSE

-pełny FIS z tempomatem

-czarna podsufitka

-podświetlane klamki wewnętrzne

-Oświetlenie ambiente

-Podświetlany podłokietnik

 

 

Kupiona na 17 ale nie byłbym sobą gdyby od razu nie wleciało większe koło:

2eebeeb66bef.jpg    1617779c7d71.jpg

Model bardzo mi pasuje do budy, jednak rozmiar już nie :decayed: Na lato musi być 19"

Wnętrze (sorry za syf, obiecuję poprawę).

63e6cc3f7f1c.jpg

 

Pakiet zima. Woskowanie + 15":huh:

3c42d023246e.jpg 8f254a358f97.jpg  

 

39a8ce9c94e3.jpg

 

PLANY:

-Zderzak przód S-line (kupiony)

-Zderzak tył S-line

-Listwy dolne S-line (zrobione)

-Wydech z 1.8 T

-Kierownica z B7

-Felgi na lato - 19"

-Obniżenie (gwint/zawieszenie)

-Nowa podsufitka

-Grill S4

-Zmieniarka Yatour MP3 (zrobione)

-Detaling lakieru

-Odświeżenie panelu klimatronika

-Ogarnięcie PDC

-Wymiana beżowych boczków na czarne (jest ktoś chętny?)

 

MECHANIKA:

-Pakiet startowy (filtry, olej...)

-Nowy moduł kierownicy (R)

-Uszczelka pod pokrywą zaworów

 

 

 

Edytowane przez Fikass

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę wolnego to trochę posiedziałem przy Audi.

- Naprawiona wycieraczka tył
- Zamówiona ramka lewarka w szczotkowanym aluminium

Jednak nie mogę sobie poradzić z PDC.

Mam oryginalne czujniki parkowania na tył. Odkąd kupiłem auto czujniki nie działają. (Zadziałały raz na 4 miesiące). VAG nie łączył mi się z modułem więc kupiłem drugi moduł z ktorym także się nie łączy, ani system nie działa.
Po wrzuceniu wstecznego nie ma także sygnału dźwiękowego.
Macie może pomysł co sprawdzić w pierwszej kolejności? be480f9f4bb6fb80202a565d70991c1a.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobierz się do głośnika i sprawdź czy nie ma przypadkiem wypalonych ścieżek na płytce, przynajmniej u mnie tak było. Wymieniony głośnik i działa ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.