Jump to content
IGNORED

Piszczenie i dziwne odgłosy z tylnych głośników

BartoszBB

Recommended Posts

Cześć

Podczas zakupu mojego wymarzonego OOOO nie zauważyłem że tył nie gra. Auto wyposażone jest obecnie w Symphony II + standardowe audio z subem (kiedyś musiało być RNS-E fabrycznie - wlepka,antena na dachu ale jakiś sk***el )wyciągnął i porzezbił trochę instalacje za radiem. Problem jest następujący radio nie daje + na załączenie wzmaka z tyłu dając plus na załączenie wzmacniacza tył gra bez lewego tylnego tweatera (szczegół) lecz po przekręceniu kluczyka na zapłon lub włączenia świateł lub samych postojówek z tylnych głośników wydobywa się dziwny pisk z zakłóceniami. Co jeszcze dziwne mimo że obecnie załączenie wzmaka jest odłączone to z prawego tylnego głośnika potrafi sobie charczeć od tak co jakiś czas lub po załączeniu postojówek tylny prawy głośnik cicho piszczy z niską częstotliwością...

Póki co jeżdze z działającym przodem załączenie wzmacniacze podłączyłem pod + załączania zmieniarki tzw. REMOTE ładnie załączenie wzmacniacza działa lecz pisk pozostał.

Gdy zapłon i światła są wyłączone tył gra normalnie łącznie z subem i wszystko działa... ktoś ma pomysł co może być skopane lub gdzie szukać przyczyny? Wzmacniacz fabryczny był podmieniany  bez efektu. Zastanawiam się czy to słaba masa , lub uszkodzona wiązka lub ew. sprawa tytłacza sk***iela.

Będe wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.