Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piszczenie i dziwne odgłosy z tylnych głośników


BartoszBB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Podczas zakupu mojego wymarzonego OOOO nie zauważyłem że tył nie gra. Auto wyposażone jest obecnie w Symphony II + standardowe audio z subem (kiedyś musiało być RNS-E fabrycznie - wlepka,antena na dachu ale jakiś sk***el )wyciągnął i porzezbił trochę instalacje za radiem. Problem jest następujący radio nie daje + na załączenie wzmaka z tyłu dając plus na załączenie wzmacniacza tył gra bez lewego tylnego tweatera (szczegół) lecz po przekręceniu kluczyka na zapłon lub włączenia świateł lub samych postojówek z tylnych głośników wydobywa się dziwny pisk z zakłóceniami. Co jeszcze dziwne mimo że obecnie załączenie wzmaka jest odłączone to z prawego tylnego głośnika potrafi sobie charczeć od tak co jakiś czas lub po załączeniu postojówek tylny prawy głośnik cicho piszczy z niską częstotliwością...

Póki co jeżdze z działającym przodem załączenie wzmacniacze podłączyłem pod + załączania zmieniarki tzw. REMOTE ładnie załączenie wzmacniacza działa lecz pisk pozostał.

Gdy zapłon i światła są wyłączone tył gra normalnie łącznie z subem i wszystko działa... ktoś ma pomysł co może być skopane lub gdzie szukać przyczyny? Wzmacniacz fabryczny był podmieniany  bez efektu. Zastanawiam się czy to słaba masa , lub uszkodzona wiązka lub ew. sprawa tytłacza sk***iela.

Będe wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...