Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Podłączenie alarmu


franc8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy przy założeniu alarmu. Poszukałem na forum ale nie udało mi sie znaleźć odpowiedzi.

Wybrałem (dzięki forum) alarm seo perfect + dodatkowe odcięcie.

Moje Pytanie jest takie :

1. Gdzie się podpiąć pod centralny zamek (kolory kabli)

2. Domykanie szyb

3. Podpięcie pod imo (o ile jest ta opcja w tym alarmie)

4. odcięcie ? czego najlepiej w dieslu i kolory kabli

Generalnie chodzi mi o kolory kabli i ich umiejscowienie. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz 4 śrubki od półeczki pod kierownicą i ściągasz ją potem to samo z osłona na lewym słupku i masz już kable jak na dłoni co do koloru kabli to na forum było tego bardzo dużo odnośnie podłączenia centralnego i domykania szyb bo wpinasz się w te same kable nie zależnie od alarmu jaki masz :wink4: nie pamiętam dokładnie koloru kabli jeśli znajdę chwile czasu to wrzucę opis koloru kabli do centralnego i do domykania szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do seo perfect jest to bezpilotówka, żeby wszystko dobrze działało potrzebny będzie potrzebny impuls z pompki zamka pneumatycznego, lub jak nie ma pompki, impulsy z modułu komfortu. Potem programowanie centrali i jak wszystko jest dobrze podłączone, zagra bez problemu. Co do reszty kabli znajdziesz w lewym słupku na dole, co do odcięcia, wszystko zależy od roku auta, albo zasilane kompa silnikowego, albo 15-stka zaraz po stacyjce czarny gruby kabel. Chociaż jak zaraz uwalisz kable po stacyjce odcięcie będzie łatwo do zlokalizowania, polecam osobne odcięcia złącza diagnostycznego, proste a skuteczne.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zobaczę co z tego bedzie poszukam odnośnie tych kolorów [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 20:20_________________________________________________Dopiero wczoraj mogłem się zabrać do tego alarmu (auto i kluczyki zostały dopiero przekazane), okazało się że mam kluczyk standard (bez pilota) więc seo odpada. Podjechałem do kolesi co zajmują się montowaniem car radio i zabezpieczeniami i spytałem o alarm. Zaproponowali mi Tytana (poczytałem o nim i jest git) za 400 zł z montażem a sam alarm w granicach 300zł więc nie będę się męczył i tracił czas, dam chłopakom zarobić :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...