Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 ALT (LPG) Check i błędy


daniel.82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Świeci mi się check i takie błędy 17524 - oxygen lambda sensor heating B1, S1 open circuit P1116 - 004 no signal/comunication.   17947-shareware version. To decode  all DTCs P1539-004 Please Register/Activate Dopowiem że błąd 17524 był już raz kasowany i było dobrze przez ok 1,5 miesiąca, niedawno problem się pojawił z nowym błędem i co skasuje to za trzecim odpaleniem  auta znów się zaświeca check i tak w kółko? Gaz mam 1,5 roku i jestem już umówiony do gazownika.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Tylko, że ten błąd nie mówi nic o złej mieszance, a o problemie komunikacji z  sondą. Sprawdź przewody/wtyczke może coś się przetarło/zaśniedziało.

EDIT: nie wiem czy ten błąd potrzebuje przebiegu by się pojawić, czy to że wskakuje po jakimś czasie świadczy właśnie o tym, że wjeżdzasz przykładowo w jakąś dziurę, robi się przerwa na obwodzie i dlatego pojawia się błąd.

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, HatefulEvil napisał:

Fajnie. Tylko, że ten błąd nie mówi nic o złej mieszance, a o problemie komunikacji z  sondą. Sprawdź przewody/wtyczke może coś się przetarło/zaśniedziało.

EDIT: nie wiem czy ten błąd potrzebuje przebiegu by się pojawić, czy to że wskakuje po jakimś czasie świadczy właśnie o tym, że wjeżdzasz przykładowo w jakąś dziurę, robi się przerwa na obwodzie i dlatego pojawia się błąd.

No tak, do gazownika się umówiłem bo może będzie znał temat i ogólnie na przegląd instalacji, aby w dalszych naprawach wykluczyć złe działanie instalacji. Ok, przejrzę kabel i kostkę sondy. Dzięki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...